Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek korrekt ez a...

Szerintetek korrekt ez a kozmetikustol?

Figyelt kérdés
Savas hamlasztasra jarok hozza. Ez volt a 4. Alkalmam. Az 5. Alkalmat le kellett mondanom, ugyanis penteken amikorra lett volna az idopontom behivtak probanapra egy ceghez (januar ota keresem a munkat) es csutortokon este irtam neki, hogy a holnapi este 5 idopontot lemondanam. Megindokoltam neki miert. Majd adott masik idopontot. Erre szemelyesen mondja, hogy nala 24 oran beluli lemondas van es fizessem ki az egesz kezelest. 12 ezer. Nem mondtam semmit, csak hogy nem ugy keszultem es mondta hogy jo legkozelebb hozzam. Ezt azert nem erzem korrektnek mert maga a kremeket nem hasznalta el ram. Ha azt mondja fizessem ki a felet rendben van. (Egyebkent o maga mondta hogy 7 hetes varo lista van nala, tehat boven volt kit a helyemre szerveznie)
2021. febr. 11. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Korrekt. Gondolom téged sem csütörtök este hívtak be péntekre próbanapra.


A honlapján meg biztos fent vannak a lemondási feltételek.

2021. febr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Bármilyen váratlan esemény közbejöhet. Nekem is volt olyan, hogy reggel 9-re lett vola időpontom, de úgy keltem fel, hogy fájt a torkom és betaknyosodtam, ezért 7-kor írtam ráy hogy tegyük át az időpontot. Nem cirkuszolt, bárkivel megeshet. Vele is volt olyan, hogy beteg lett.


De így kell baromi hamar vendégeket elveszíteni, szóval én többet nem mennék hozzá.

2021. febr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Más az, ha betegség miatt nem mész (főleg most), meg más, ha előre tervezhető dolog miatt.
2021. febr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csutortokon delutan hivtak fel, mivel elotte nap szerdan voltam interjun, ahol elmondtam, hogy barmikor tudok kezdeni, mivel allast keresek. Igy felhivtak csut. delutan es mondtak, hogy tudok menni holnap proba napra es ha megfelelonek talalom, hetfon pedig kezdeni. A munkam fontosabb volt mint a kozmetikai kezelesem. Viszont hol korrekt az, hogy kifizessem a kremek arat amit fel se hasznalt ram? Nem a fizetessel van a bajom, mert kifizetem a felet! De hogy az egeszet?
2021. febr. 11. 08:51
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

Hát ez a 24 órás lemondás tényleg gáz. És ha mondjuk kórházba kerülsz, akkor honnan tudnád 25+ órával előtte?... Embertelen. Én a 4-6 órán belüli lemondás kifizettetését tartom korrektnek, mert nyilván nekik pénz kiesés stb. az üresjárat.


Ráadásul csak egy arckezelésről van szó...

2021. febr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem fizetném ki. Kozmetikust is váltanék. Ha nem ad nyugtát, szólnék az adóhatóságoknak is.
2021. febr. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!