Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka,hogy egy...

Mi lehet az oka,hogy egy nagyon szép fiatal srác nem rak ki magáról képet Facebookra,de ha mégis,akkor mindig egy emojival vagy maszkkal el van takarva,az arca vagy a haverja képét teszi ki maga helyett profilnak?

Figyelt kérdés
Ismerőse facen meg azért van vagy 4000db

#arc #profilkép #más képe #miért nem rak fel képet #pedig nem csúnya
2021. febr. 11. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki nincs oda azért ha fényképezgetik...


Ráadásul a valóságban a kinézet, meg az ami a fényképre sikerül, sokszor elég távol van egymástól.

2021. febr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem rakok ki, egyszerűen nem érzem fontosnak. Van kint rólam egy 4 éves kép aztán kész. Instára is talán egy éve töltöttem fel olyat amin látszik az arcom.
2021. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem akar menni a napiszarra, ahol a nyomorult, identitászavaros szociopaták élvezkedhetnek a képére.
2021. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rólam sincs fent egy kép sem, és az ismerőseimnek is megtiltottam, hogy feltegyenek olyan képet amin rajta vagyok. Nincs semmi szégyellni- vagy rejtegetnivalóm, egyszerűen csak nem akarom és kész. Nem kell.
2021. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenkinek van szüksége a lájkokra. Valakinek Facebook fényezés nélkül is van önbecsülése és önbizalma.
2021. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkinek látnia a képét.Vannak elmeroggyant emberek is,jobb az óvatosság.
2021. febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!