Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg most komolyan! Mit ér...

Tényleg most komolyan! Mit ér a koronavírus elleni oltás?

Figyelt kérdés

Oltással is meg lehet kapni a vírust, sőt tovább is lehet adni. Ugyanúgy maszkot kell hordani, minden egyéb korlátozást is be kell tartani.


Akkor mi értelme?



2021. febr. 11. 12:15
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom. Én azért nem akarok oltani mert allergiás asztmás vagyok és attól tartok ha beoltanának ne legyen így, akkor nekem allergiás roham jönne elő és nem akarok belefulladni. Mert hogy van mellékhatása az oltásoknak.
2021. febr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
36%
Ha most megkapod az oltást, 95%-os valószínűséggel nem halsz meg koronában kb 2021 novemberig
2021. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Azon az állásponton vagyok, hogy, ha nem kapom meg az oltást, akkor továbbra is 100%-ban meg tudom őrizni az egészségemet, ahogyan eddig is.


Tehát az oltás teljesen felesleges.

2021. febr. 11. 12:27
 4/38 anonim ***** válasza:
58%

Ha figyeltél volna biológiaórán, akkor tudnád, hogy az oltások a fertőzőképességet nagyon nagy mértékben csökkentik. Hogy pontosan mennyire, az itt a kérdés. Mert bizonyos betegségek eseten teljes mértékben, van, ahol mondjuk 80%-kal stb. Hogy ki van beoltva és ki nem, azt meg nem lehet ellenőrizni random, elsősorban ezért, és az esetlegesen megmaradó x% fertőzőképesség miatt kell hordani. Ahogy a többi korlátozást sem lehet úgy betartatni, hogy te be vagy oltva, te odamehetsz, te nem. Tehát az az értelme, hogy:

-nagy mértékben csökkentse a fertőzőképességet, és ezáltal elérhető legyen a nyájimmunitás

-és megvédje a beltottakat a szervezet oltásnak hála kialakult immunitásának hála.

2021. febr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
A társadalomnak van egy gyógyszert marokszámra zabáló, önállótlan, gyenge rétege, azok vannak az oltásért is annyira oda, mivel más megoldást még hírből sem ismernek.
2021. febr. 11. 12:37
 6/38 anonim ***** válasza:
39%
A dns modositas a kiserleti allatokat is nemzokeptelenne tette. Sokkal hamarabb meghaltak. Nezz utana ilyen kiserleteknek. Ez az ertelme.
2021. febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy van valami mögöttes szándék, hogy mindenkit annyira be akarnak oltani.
2021. febr. 11. 12:39
 8/38 A kérdező kommentje:
Az csak parasztvakítás, hogy minden élet számít, és mindenki egészsége fontos!
2021. febr. 11. 12:41
 9/38 anonim ***** válasza:
36%
Kihagyhatod a kórházas kört. Meg a súlyos tüneteket, esetleg az agykárosodást (nem, nem szarkazmus, ez a sz*r az agyba is eljut, ezért is okoz szaglásvesztést, de a legújabb vizsgálatok szerint nem csak azt, pl. a memóriára is rossz hatással van).
2021. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Nővérként végigdolgoztam a kovidos időszakot, soha egyetlen tünetet sem produkáltam,

ugyanakkor mindent megteszek, hogy egészséges maradjak.

Így is lehet.

2021. febr. 11. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!