Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok erről a...

Mit gondolnátok erről a furcsa kérdésről, hogyan állnátok hozzá?

Figyelt kérdés
Ha valakivel megbeszélnétek egy találkozást és a találkozás vége felé megkérdezné tőletek, hogy csinálhat-e veletek egy közös képet, amin mindketten rajta vagytok? Belemennétek? Mit gondolnátok erről a kérdésről? Valakitől akit még nem túlságosan ismertek, alig beszéltetek még egymással személyesen.
2021. febr. 12. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
ha előtte sem ismertem, nem tudom ki ő, nem mennék bele. volt ilyen kérdés egy fiútól aki oda-meg vissza volt értem, igaz neki tényleges problémái voltak, de nem mentem bele. Kitudja mire kellett volna neki, lehet netre akarta feltenni hogy én és a csajom, stb... köszi nem :)
2021. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy valami kattos az illető.
2021. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként bocsi hogy offolok, tudom nem sok köze a kérdéshez, de évekkel ezelőtt láttam egy ilyen tényfeltárást. Egy csaló kuruzsló kamu feltaláló/orvosról szólt már nem emlékszem pontosan. Az a lényeg hogy a magát és a találmányait promotáló weboldalon le volt fotozkodva több valós elismert tudományos szakmai főméltósággal.


Felkeresték őket is hogy milyen kapcsolatban állnak ezzel a csalóval. Ők nem is értették az egész helyzetet, mint kiderült a csaló járt ezeknek a valós szakemberek előadásain, és utána csak így spontán közös fotóra kérte fel őket. Aztán már a saját csaló mivoltának ellenpontozására, önigazolásként használta ezeket a fotókat, hogy ő ilyen emberek társaságában pózol.


Szóval talán jelentéktelen dolognak tűnik, de mennyi mindet lehet csinálni egy ártatlannak tűnő fotóval.

2021. febr. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy nem.
2021. febr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem pózolok fotón egy alig ismert valakivel.

Nem vagyok celeb.

2021. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele olyannal, akit alig ismerek. Mondanék valami kifogást és eléggé furcsállnám.
2021. febr. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szituációfüggő. Volt példa rá, amikor igent mondtam. Még diákként írtam cikkeket a suliújságba és más kisebb helyi folyóiratokba. Egyszer interjút készítettem egy fiatalokat célzó, segítő alapítvány munkatársával, és az interjú végén megkért, hogy készítsünk egy közös képet. Voltam vagy 17 éves akkor, nem láttam ebben semmi rosszat. Végül, a fotónk lett az illusztrációja a cikknek is, és fellőttük a Facebookra is (még akkor újdonság volt). Nem származott semmi hátrányom ebből. Viszont, ahogy írtam, nagyon szituáció függő, plusz idősebb is vagyok azóta már jópár évvel. Csak úgy, ismeretlennel biztosan nem fotózkodnék.
2021. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van az a helyzet, ahol engedném/engedtem. Például Indiában/egyéb távoli országban gyakran jönnek oda az emberek az európaiakhoz, fotózkodás céljából. Beleegyezés után pedig mindenki odagyűlik. Igaz, néha kérdezés nélkül is lefotóznak, de nagyon gyakori, hogy közös képet kérnek. Különleges, hogy világos a bőrünk, hajunk, szemünk. Ott közvetlenebbek is az emberek, nem tűnik személyeskedő kérésnek. Az ilyen képeket gondolom otthon vacsoránál mutogatják a családnak.


De abban a szituban, amire szerintem te gondolsz, nem mennék bele.

2021. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy indian torzsfonokkel, egy rastafari oregemberrel, egy mongol nomaddal igen, de egy defektes beszelgetotarssal mi a tokomnek? Nem.
2021. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Első találkozás után nem... miért kell közös fotó, ha az sem biztos, hogy tartjuk-e a kapcsolatot. Én alapvetően elég gyanakvó típus vagyok, biztos megfordulna a fejemben, hogy így hirdetne mindenféle kamu tanfolyamot, csodagyógyszert a weboldalán, vagy már kirakna a barátnőjeként, amikor nem is jöttük még össze.
2021. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!