Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki, aki ötvenéves vagy...

Valaki, aki ötvenéves vagy annál idősebb és nincs saját családja? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, mit szóltak hozzá a szülők, rokonok? Mivel szerintem ez ma sem elfogadott, pláne 30-40-50 évvel ezelőtt nagyobbak voltak a társadalmi elvárások...

2021. febr. 13. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tarsadalmi elvarasok?? Ha nem a monarchia tronorokose, ugyan mifele elvarasok vannak, amik barmit szamitanak?

Uristen, kokorszaki emberek azok, akik azt firtatjak, miert nem csalados egy barmennyi idos ember.

2021. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1, ha fogyasztasz médiát, vagy vannak tapintatlan rokonok, ezekkel az elvárásokkal találkoztál már. A másodikkal egyetértek, ezek az elvárások idejét múltak, csak arra vagyok kíváncsi kinek hogy fogadták el a szülei.
2021. febr. 13. 12:45
 3/7 anonim ***** válasza:
7%
Az a helyzet hogy az ember társas lény.Ha nincs családja vagy barátnője/barátja akkor egy idő után szószerint megbolondul.Főleg ha egy lány szűz marad akkor össze is húzódhat a szűzhártyája és összenő a vaginája és abba bele is lehet halni.
2021. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

"összenő a vaginája" - Nem mondod! xD

És akkor hogy menstruál? :))

2021. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3, ez a vagina dolog butaság, másik hogy mindenki különbözik. a kérdésem meg elsősorban azokra irányult, akik középkorúak és nem akartak gyereket...
2021. febr. 13. 12:56
 6/7 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom én valahol csak ezt olvastam.Engem is meglepett.Kehet hogy tényleg hülyeség bocsánat.#3
2021. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 October15 ***** válasza:
100%

3.: Ne mindenegyben.blog.hu-ról tájékozódj... XD

Kérdező: Végtelenül egyszerű, ha nem passzolnak át nekem öröklődő szembetegséget és normális szülői mintát mutatnak akkor lenne bármi ingerenciám a gyerekvállalásra. Innentől kezdve nem hiszem, hogy bármiféle alapjuk van kritizálni. :D

2021. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!