Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdemes még 2022-ben kimenni...

Érdemes még 2022-ben kimenni Angliába mosogatni?

Figyelt kérdés

2021. febr. 13. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
ha a celod, hogy megelj a fizetesedbol, es esetleg megtanulj angolul,majd el tudj vallalni egy jobb allast jobb fizetesert, es tudj felretenni, akkor IGEN.
2021. febr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Bármilyen munka megéri kint ,ha fiatal vagy innen csak menekülni kell, én is igyekszem minél hamarabb külföldre menni,itt csak még sz@rabb lesz a helyzet ez a nagy igazság
2021. febr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mivel már nem eus ország, sokkal nehezebb lesz kimenni és kinn maradni, mint eddig. Ha csak mosogatás a célod és nem mondjuk a szakmáddal akarsz kinn kezdeni valami konkrétabbat, akkor egy eus ország jobb célpont ehhez.
2021. febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg, de szerintem inkább Németország. Olcsóbb a lakhatás, megélhetés, közelebb is van, és EU ország. Mosogatáshoz a nyelv nem kell, de kint 1-2 év alatt meg lehet tanulni.
2021. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Az angolok arra szavaztak, hogy ne. Lesz nem kelet EU-s munkaero, es EU-s is lehet, csak szerzodes utan mehet vissza.
2021. febr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri már meg. Azért nem, mert vízumra lesz szükség, ami sok pénzbe kerül, és előre fel kell mutatni egy bizonyos szint feletti keresetet előrő munkaszerződést. Ráadásul a járvány ideje alatt rengeteg ember veszítette el az állását, szóval minden nehezebb.
2021. febr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Deniel01 ***** válasza:
100%
Sok mindent szigorítottak de a lényeg nem vàltozott! Angliába kiköltözni éri meg és itt élni! 5 éve vagyok kinn ezt már akkor is észre vettem! Ez nem egy ausztriai vagy német szezon meló bentlakàssal! Itt az első éved kb kuka megismered magad kb ekkor mennek sokan haza, de ha vannak céljaid,àlmaid akkor itt valóra tudod őket vàltani ! Én pl 5 éve jöttem ki 0 angol tudàsal segítség nélkül 3,5 éve csinàltam 1 építőipari céget màra màr van 17 alkalmazottam! A lényeg hogy Anglia kihozza az igazi énjét az embernek!!
2021. febr. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Deniel01 ***** válasza:
100%
És amúgy az a vicces , hogy amióta tart a "jàrvàny" kegyetlenül jönnek a munkàk! Konkrétan novembere tudok felvenni munkàt! Persze ehhez hozzá tartozik hogy itt vagy otthonról dolgoznak vagy kapjàk a 80% àt a fizetésüknek az àllamtól sokaknak a cég kiegészíti 100% ra és ezt 2020 màrcius közepe óta és ugyanígy a vàllalkozók is megkapják az àttlag bevételük alapján!! Van ismerősöm aki hazament egyből lassan 1 éve otthon van és kapja a pénzt , mindezt úgy hogy itt kb 22% adót vonnak le a fizetésedből, és ha bármi történik veled óriási pénzeket kapsz,tudnàm még sorolni a lényeg hogy itt megérzed milyen ha emberként kezelnek , tisztelnek és hogy milyen egy rendszer ha működik! Azt hiszem ezzel minden kérdésre vàlaszoltam! Én is 3hónapra jöttem 5 éve kint vagyok egyre kevésbé tervezek hazamenni
2021. febr. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!