Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akkor innentől életünk végéig...

Akkor innentől életünk végéig fél évente "oltakozni" kell koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

2021. febr. 14. 08:53
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
36 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Fiatal ember lévén úgy saccolom, élek még legalább 40-50 évet, vagy még többet.

Az legalább 100 oltás.

Nem semmi.

Jó üzlet lehet.

2021. febr. 14. 09:03
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Ezek szerint? Oltakozzon aki akar de én biztos hogy nem. Eddig el sem kaptam, hát ezekután sem hagyom. 22 éves vagyok. Had éljen az életem.
2021. febr. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Azon gondolkodom, hogy lenne jobb a vírus ellen védekeznem.

Fél évente nyomassak magamba valami injekciót,

vagy naponta vegyem be az összes létfontosságú vitamint, ásványi anyagot és nyomelemet a megfelelő mennyiségben?

2021. febr. 14. 09:15
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

3


Természetesen az egészség karbantartása a jobb megoldás.No meg nem csak ez a világokat pusztító coronita vírus van.Létezik más nyavaja is.A immunrendszer azok ellen is véd.

2021. febr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen, akárhogy csűröm-csavarom, azzal teszek a legtöbbet magamért, ha a létfontosságú anyagokkal őrzöm meg az egészségemet.

Ha megőrzöm az egészségemet, akkor ártalmatlan vagyok mindenkire.

Tehát mindenki másnak is azzal teszek a legtöbbet, ha megőrzöm az egészségemet.


Akkor miért mégis arra presszíroznak minket, hogy fél évente "oltakozzunk" testidegen anyaggal

ami köztudottan nem véd meg a megbetegedéstől?


Miért nem mindenkit arra tanítanak meg, hogy őrizheti meg az egészségét létfontosságú anyagokkal, ha már az a mottó, hogy

"Minden élet számít"

???

2021. febr. 14. 10:31
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

Számít a francot!Kiknek?Ugyan.....A gyógyszergyáraknak tuti nem és a többi barinak sem.....Jót röhögök a béna szlogenükön😊😊

De a legjobb hogy Magyarország jobban teljesít,ja a more szaporulatban mindenképp....😂😂Jó üzlet ez a lötty propaganda amit a barik be is nyalnak mert annyira be lettek pánikoltatva és ezt használják ki és jól is teszik.Csak azt hagyják békén aki nem bari😁😁

2021. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

#6:

Bárcsak mindenki így látná a dolgokat. De sajnos ezen az oldalon is sok a bégető.

2021. febr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%
Hadd bégessenek...Nem érdekel engem😁😁Beszólni és okoskodni azt tudnak,de olyan érveket sorakoztatnak fel ami nem bizonyított ergo csak hisznek bari módon vmiben.Ők tudják,nem az én bajom.Csak engem ne birizgáljon senki és ne kényszerítsen semmire mert azt nem tűröm senkinek sem.A kutya könyvvel meg mehetnek amerre látnak és még fizetnek is érte...🤦‍♂️🤦‍♂️Anyám borogass
2021. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

5


Mert annak súlyos következményei lennének.Például ha mondjuk a magas vérnyomással küzdő túlsúlyos embernek azt mondanák,hogy gyógyszer szedése helyett először fogyjon le,mozogjon, esetleg igyon almaecetet, táplálkozzon helyesen és ha ezek után is magas lesz a vérnyomása talán,akkor szóba jöhet a gyógyszer addig nem.Az nem jó üzlet.Ki venné meg a méregdrága gyógyszereket,ha helyette szinte filléres dolgokkal is javítható az egészségi állapot..

2021. febr. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%
👍👍
2021. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!