Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha felvételinél nem...

Baj ha felvételinél nem tudtam csatolni az előző évvégi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Holnap éjfélig van határidő, a tavalyi bizóm a suliban van, nem tudtam csatolni. Ezt a későbbiekben lehet még pótolni? Ugye az idei évvégi bizonyítványt sem tudom csatolni meg az érettségi eredményeket se.

2021. febr. 14. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Majd később feltöltöd. A jelentkezési határidő 15-e, nem a doksik feltöltése.
2021. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! És akkor legkésőbb meddig lehet csatolni?
2021. febr. 14. 11:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Idén nem vagyok érdekelt, pontos dátumot nem tudok, de valamikor június környéke szokott lenni.

A felvi.hu oldalon minden fent van.

2021. febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem riogatni szeretnék, de nem tudod a tavalyi bizit mégis megoldani valahogy ma éjfélig?

Én úgy tudom, amilyen dokumentum már rendelkezésre áll, azt fel kell tölteni. Esetleg osztályfőnök nem tudja elküldeni?

De ne legyen igazam, lehet hogy most (covid, digitális oktatás miatt) elnézőbbek az ilyesmikben.

2021. febr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A bizonyítvány épp nem áll rendelkezésre a diáknál, hiszen év közben az iskolában kell lennie. Semmi nem lesz, ha később tölti fel!
2021. febr. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Nálunk az ofő mindenkinek beszkennelte, nem is értem ez miért nem természetes. Ami rendelkezésre áll (tehát már letette, végeztél vele) azt fel kell tölteni, csak azt lehet később amit még nem tettél le. Az, hogy nem kérted el a suliból nem azt jelenti, hogy nem áll rendelkezésre. Ha szerencséd van felszólítanak hiánypótlásra. De ha érettségit duplázol akkor Pl nem is számít.
2021. febr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

van lehetőség későbbi dokumentum pótlásra

[link]

2021. márc. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!