Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmennétek albérletbe 135...

Elmennétek albérletbe 135 ezer forintos fizetés mellett?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok és nagyon el szeretnék már költözni, viszont ilyen fizetés mellett maximum egy szobát tudnék kivenni (vidéken lakom amúgy). Nincsen párom, akivel össze tudnék költözni, de így hogy egy kis 2 szobás lakásban élünk négyen elég esélytelen ismerkedni is...
2021. febr. 14. 13:04
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló vagyok: amúgy,még ha a kérdező szeretne is,bár nem vagyok otthon a témàban,de sztm ennyi fizura nem kapna hitelt.
2021. febr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi egy alberlet ahol laksz, ha mondjuk 50ert tudsz berelni lakast akkor az is jo videki kisvarosban, en a budapesti alberlet arakat neztem, meg budapesten tobb a lehetoseg, tanulni, ismerkedni, konnyebb munkat valtani, szoval van elonye, de ha ahol 135ot kapsz van 50ert alberlet akkor menj oda, a lenyeg h fizetesed kevesebb mint felet vigye csak el, es en szobat nem vennek ki, azzal nem vagy sokkal elorebb es szerintem annyival nem is olcsobb, mondenesetre minimalberbol en egyedul nem tudnek felre rakni lakas onerore, es a fiatalkorom nem aldoznam be otthon lakasra. Akkor mar albi.


A fo problema az h csoro vagy, szoval egy szakmat tanulj ki.

2021. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

A te helyzetedben az is óriási dolog, ha 35-40 éves korodra lesz saját lakásod.


Valahogy szerintem is a saját lakásra kéne gyúrnod.

Így ismerkedni se tudsz. Persze összejöhetsz valakivel, aki olyan hibbant, mint én, hogy férjhez mentem valakihez, aki egy szobát bérelt, mielőtt hozzám költözött, de válásnál mész a híd alá. Vagy maradsz a fos kapcsolatodban, mint a férjem, akinek 4 éve nem teszem szét, de így is marad, mert nincs hova mennie.

2021. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
71%

Ez a baj azzal, ha a dolgozó embernek a nyugodt, egyedüli lakhastás nem alapjog. Ezt próbálta megszavazni az EU, de ki más, mint Magyarisztán megvétózta :) Az élet alap területeiből is versenyt csinálunk, csak elfelejtik az emberek, hogy nem mindenki az első helyért versenyzik, hanem sokan azért, hogy ne essenek ki a versenyből. Hamarosan már a levegőért is fizethet az ember milliókat havonta, ha így haladunk.

Komolyan emberek... 26 éves, 8 éve felnőtt, tisztességesen dolgozik és nem tud legalább egy kis lukat kivenni magának. Miért kell éhbérért dolgoztatni az embereket? Miért kell megölni őket belülről? Menekülj Magyarisztánból, lehet hogy nyugaton is hasonló a helyzet, de még mindig jobban megbecsülnek, mint otthon.

2021. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!