Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki teljesen...

Van itt olyan, aki teljesen nulláról kezdte az életét, és sikerült elérnie, amit eltervezett?

Figyelt kérdés
Olyan motiváló történetekre gondolok, mint pl nem támogatta a családja sem/és vagy lehúzták/ teljesen nulláról indult/ többszöri hullámvölgy után felállt... Akár apróbb dolgokban is sikerült változtatnia a gondolkodásán, és elérnie, amit kigondolt?

2021. febr. 14. 13:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Minden támogató háttér nélkül, új országba költöztem. Építettem karriert, volt párom, de szakítottunk. Utána bepakoltam, új ország, 3 nap alatt szereztem lakást, munkát és egyetemre is beiratkoztam (ez az egész 1 hét leforgása alatt történt). Most itt tartok, építem magam újra és nagyon jól haladok. Ha mélyponton vagyok arra gondolok, hogy csak magamra számíthatok és csakis rajtam múlik, hogy milyen az életem. Ez segít, mindig egy főnix madár jut eszembe, ha 0-ról kezdek mindent.
2021. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!