Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy tetszik egy...

Normális hogy tetszik egy híres és ismert amerikai tiktok sztár lány ?

Figyelt kérdés
Tehát jópár hónappal ezelött rátaláltam a neten egy híres és ismert amerikai tiktok sztár lányra több millió követője van tiktokon és instagrammon , sajnos eléggé tetszik , meg érdekell mi van vele , sokat gondolok rá és ilyenkor mindig azt mondom magamnak hogy fejezed be semmi közöd nincs hozzá semmi se köt össze minket akkor mégis mit foglalkozol vele? De aztán azon kapom magam hogy rajta jár az eszem , ráadásul én sportos testalkatú vagyok világéletemben rengeteget edzettem és mai napig is edzek meg szigorú diétát tartok ,és ez a lány pedig szinte soha életében nem sportolt és most is semmit se sportol vagy edzene ,és látom a videóiban hogy állandóan édességeket meg ilyen egészségtelen kajákat eszik , meg a teste sem az a homokóra alkat amilyen az előző barátnőmnek volt ,,és ezért nem értem hogy mégis miért vagyok oda érte? Talán azért mert los angelesben él és nekem nagyon tetszik la meg amúgy amerika is , és talán azért is mert másnak tűnik mint a többi lány nem követ és nincs több száz fiu "bestfriendje " , meg elég visszafogottnak tűnik látszik hogy nem az a tipusu lány akinek már rengeteg fiúval volt dolga , meg kitesz olyan videókat ahol nincs rajta semmi smink meg ilyenek és ahol kifejezetten nem néz ki jól de nekem mégis ezek a videók nagyon szimpatikusak,plusz nemrég tett ki egy olyan videót amiben az van hogy összeveszett a szüleivel és abban a videójában látszik hogy nagyon szomorú és majdnem sír , és akkor is nagyon megsajnáltam , pedig ő nekem senki és semmi közöm hozzá tudom , de mégis hogyan tudnám elfelejteni? mit tehetnék ?

2021. febr. 14. 14:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd.
2021. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát remélem
2021. febr. 14. 14:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így van csak fordítva. Lány vagyok. De szerintem normális
2021. febr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3 as és te nálad mennyi ideje tart ez ?
2021. febr. 14. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Normalis, amennyiben tudod, hogy ez minden, hogy almodsz rola.
2021. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"látszik hogy nagyon szomorú és majdnem sír , és akkor is nagyon megsajnáltam , pedig ő nekem senki és semmi közöm hozzá tudom , de mégis hogyan tudnám elfelejteni? mit tehetnék ?"

Nem kell erőltetni azt, ami nem megy. Az érzelmeid azt mondják, jó esik őt követni. Hagyd kiélni magad, úgyis érzed, hogy elég.

2021. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5 igen tudom hogy nem lehet semmi komoly , épp ezért próbálok nem foglalkozni vele
2021. febr. 14. 16:47
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális, majd elmúlik nyugi.
2021. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Charli? Nyugi normalis dolog
2021. ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ki az?
2021. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!