Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hülyeség,...

Mi volt a legnagyobb hülyeség, amiért valaha is pénzt fizettél?

Figyelt kérdés

Mennyibe került?

Megbántad?



2021. febr. 16. 15:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Virtuális skinek CSGO-ban, kb. 1000 eurós összegben az évek alatt. Nem bántam meg, nem igazán hiányzik az az összeg.
2021. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Fogyasztó tabletta 15000-ért.Jó nagy ökör voltam🤣🤣🤣
2021. febr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Egy csomag marihuána magot rendeltem Hollandiából netről kb 60 euró értékben.

Sajnos nem sikerült hova elültetnem, de itt a gyakorin találtam valakit, akinek elpostáztam.

Azóta is reménykedem abban, hogy nem veszett kárba a pénzem és azok a magvacskák kikeltek és jó sok termést hoztak és sok ember állt be tőlük...

2021. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Már régen, mikor semmit nem konyítottam, a számítógépekhez, beszereltettem egy CD-lejátszót a gépembe, amiben már amúgy is volt egy. Azt hittem ugyanis, hogy a CD-író és a CD-lejátszó két külön dolog, és CD-írót kértem a boltban. Amilyen szemetek voltak, szó nélkül be is szerelték...
2021. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Fluoreszkáló kavicsok 1000Ft. Kutya jutalomfalat kilövő pisztoly, nem emlékszem. Játék skinekre én is költöttem, tudom hogy hülyeség de nem bántam meg 😃

Még tini koromban valami bedőltem valami újságcikknek, és rendeltem fogyasztó cuccot tőlük, amiről itthon derült ki, hogy igazából fűszer... finomnak legalább finom volt 😃

Mindig tornacipőt hordok, a stílusom is inkább sportos, de egyszer beleszerettem egy strasszos magassarkúba, 10.ezer volt, soha nem bírtam benne menni, és másnap a strasszoktól is inkább undorodtam. Ugyanígy voltam egyszer egy oxford cipővel, az sem az én stílusom.


Nálunk inkább faterom költ hülyeségekre, mindenféle webshopból, ha látja hogy pár száz Ft akkor megveszi...

2021. febr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
TB
2021. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
#4 Miért a boltos a szemét, amiért te nem tudod, mit akarsz?
2021. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem ilyenre. Húztak már le, basztak már át amikor kicsi votlam, de hogy költöttem volna valami baromságra. Sosr voltam ennyire szerencsétlen szerintem. Vagy csak nem emlékszem.
2021. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1500-Ft-os karóra egy supermarketben. Kibontás közben szétesett :D
2021. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Volt hogy vettem ruhat amit aztan csak 1szer hasznaltam vagy soha.

A legnagyobb huyeseg mikor benzint koltottem arra hogy autoba uljek es talalkozzak csajokkal akik aztan lekoptattak. Sajnos nem lehetett elore tudni.

2021. márc. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!