Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is gyűlöli azokat, akik...

Más is gyűlöli azokat, akik eüben dolgoznak?

Figyelt kérdés
Én személy szerint igen. Rettentő bunkók és lekezelőek. N
2021. febr. 17. 08:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
Általában az orvos assistensek bunkóznak,többre tartják magukat.Úgy beszélnek az emberrel mint a kutyával ha nem értesz vmit.De nagy átlagban velem mindíg kedvesek voltak.
2021. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem utálok senkit csak azért, mert eü-s. Viszont a bunkó embereket mindenhol egyformán utálom, és tény és való, hogy az egészségügyben sokan vannak a freudi tipológia szerinti orális-szadisztikus típusok.
2021. febr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

Bunkózni azokkal szoktak, akik szintén azok velük. Sajnos nem rajtuk múlik, hogy milyen az egészségügy és hogy hol mennyit kell várni vagy ilyenek. Meg a legtöbben agyon vannak hajszolva, lófütyi fizetésért, nekik is lehet rossz napjuk...stb.

Én általában mindig kedvesen pozitívan állok hozzájuk és azt is kapom vissza. Nagyon nehéz pálya ez, én inkább becsülöm, aki erre adja a fejét, mert én pl tuti nem tudnám azt csinálni, amit ők. Persze van egy két asszisztens, aki kiskirálynak képzeli magát és bunkózik, illetve a betegfelvételen szoktam tapasztalni még ilyet.

2021. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
47%

Az orvosokkal sosem volt bajom, ellenben az asszisztens-tehenekkel, annál inkább.

Mondjuk azok általában túl egyszerűek ahhoz, hogy átlássanak egy problémát, inkább átmennek parasztba.

2021. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak azért nem gyűlölök senkit, mert egy meghatározott körben dolgozik. A fölényeskedő embereket én sem szeretem, ez tény, de a fölényeskedő gyökereket minden szegmensben meg lehet találni, ki lehet fogni. Nekem azzal van inkább problémám, hogy fényévekre vagyunk lemaradva az orvosi találmányok alkalmazásának tekintetében és ezért teljesen természetes az eü dolgozók számára, hogy még akkor is fájdalmat, felesleges kínokat okoznak egy betegnek, amikor arra semmi szükség nem lenne - megfelelő hozzáállás és technikai felszereltség alkalmazása esetén. Eléggé paradoxonnak vélem, hogy a magyar orvosok - képzettségüket tekintve - képesek olyan világ szenzációkra, mint a fejükön összenőtt emberek szétválasztására, itthon meg könyékig kotorásznak mindenkiben, ágyneműtartót dugnak fel a seggébe mindenkinek, ha kell, ha nem. Csodákra senki nem képes, de az alapmegközelítés gyakran halálgyárakat lealázó!
2021. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Alà írom, vannak ilyenek is. De màs szakmàkban is vannak. Aki komolyan veszi az esküt, az nem ilyen. Van egy része a dolgozóknak, aki teljesen fàsult. Van, aki kitart, és lelkileg erős. Azért gondolj bele a helyzetük be, ha kérhetem. 1 éve ide-oda vannak vezényelgetve, nem tudnak, kellenek-e majd holnap, pofàjukat befogták, ez a parancs. .
2021. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Szerencsetlen. Egy pillanatra sem jut eszedbe, milyen botranyos allapotok, munkakorulmenyek vannak a magyar egeszsegugyben, milyen allapotban vannak az ott dolgozok mentalisan.
2021. febr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
56%

"Rettentő bunkók és lekezelőek.": ilyenek mindenhol vannak, bakker.

Amúgy részben azért megértem most őket, nem könnyű nekik most sem.

2021. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!