Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon le volnék maradva a...

Nagyon le volnék maradva a kortársaimhoz képest?

Figyelt kérdés

19 éves leszek jövőhónapban és egyre jobban gyötör, hogy én még mindig ugyanott tartok mint pár éve. A volt osztálytársaim már élik a korai felnőtt életüket, van kapcsolatuk, társasági életet élnek, továbbtanulnak, én meg jelenleg itthon kuksolok (nincs munka) és még érettségim sincs. :/

Lehetséges volna esti tagozaton 2 év alatt letennem az érettségit?

Talán 21 évesen nem lenne olyan késő, viszont 4 évet már nem szeretnék várni.

febr. 17. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A semmit úgy érted, hogy valóban semmit sem csinálsz? Nem dolgozol és nem is tanulsz? Mert az tényleg nagyon gáz. A szüleid még nem mondták, hogy kezdj végre valamit magaddal? Ha van rá lehetőséged, egy érettségit tegyél le estin, és mellette menj el dologzni.
febr. 17. 10:31
 2/2 A kérdező kommentje:

A szüleim kiskoromban elváltak.

Az apámat soha nem érdekelte mi volt velem, anyum pedig mondván "beletörődött", és egyikük sem törődött igazán azzal, hogy útra térítsen így magamra maradtam..

febr. 17. 10:40

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!