Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon le volnék maradva a...

Nagyon le volnék maradva a kortársaimhoz képest?

Figyelt kérdés

19 éves leszek jövőhónapban és egyre jobban gyötör, hogy én még mindig ugyanott tartok mint pár éve. A volt osztálytársaim már élik a korai felnőtt életüket, van kapcsolatuk, társasági életet élnek, továbbtanulnak, én meg jelenleg itthon kuksolok (nincs munka) és még érettségim sincs. :/

Lehetséges volna esti tagozaton 2 év alatt letennem az érettségit?

Talán 21 évesen nem lenne olyan késő, viszont 4 évet már nem szeretnék várni.


2021. febr. 17. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A semmit úgy érted, hogy valóban semmit sem csinálsz? Nem dolgozol és nem is tanulsz? Mert az tényleg nagyon gáz. A szüleid még nem mondták, hogy kezdj végre valamit magaddal? Ha van rá lehetőséged, egy érettségit tegyél le estin, és mellette menj el dologzni.
2021. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A szüleim kiskoromban elváltak.

Az apámat soha nem érdekelte mi volt velem, anyum pedig mondván "beletörődött", és egyikük sem törődött igazán azzal, hogy útra térítsen így magamra maradtam..

2021. febr. 17. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Az érettséginek mindenképp láss neki minél hamarabb!

Ha nem tanulsz és nem is dolgozol 19 évesen az azért elég gáz.

A nincs munka részét nem igazán értem... Volt munkád csak a vírus miatt elküldtek? Vagy nem dolgoztál még soha egy percet sem?

Biztos kényelmes otthon ülni egész nap, de azért az nem fog messzire vinni az életben...

2021. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lizaaa03 válasza:

Vannak gyorsított esti tanfolyamok érettségire de azok általában nem ingyenesek. És vannak rendes 4 éves esti képzések, ahol beszámítják a korábbi tanulmányaid és ingyenesek általában.

Amúgy ne ijedj meg a 4 évtől nem olyan sok az, nagyon megéri. Plusz sok huszon pár éves van meg vannak 40 felettiek is, én is estibe járok.

2021. márc. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Érettségivel már felvesznek a mekibe,diplomával pedig mehetsz mosogatni németbe.
2021. márc. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!