Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rengetek cikket láttam mostaná...

Rengetek cikket láttam mostanában Opitz Barbi szépségével (főként a melléről :)) ) és ügyességével kapcsolatosan és negatív kommentek áradatát láttam alatta. A médiából mégis úgy tűnik, mindenki imádja ezt a lányt...Akkor most mi van?

Figyelt kérdés

2021. febr. 18. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Dugnám. Csöcsbe.
2021. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akik imádják meg akiknek nem tetszik, az nem ugyanaz a halmaz. Amit én látok, az alapján a suttyó romák meg a szexmániás férfiak magasztalják fel, mert amúgy egy alapvetően jó hangi adottságokkal rendelkező és szépen éneklő, de igénytelen zenéket csináló, ízléstelenül öltöző nőcske. Néha láttam élőben is egy plázában, ott is olyan ruhákban flangált, amiből kilógott a segge, abból is a szanaszét csicsázott kínais verziót, undorító műkörmökkel. Mondjuk én nem szoktam negatív kommenteket írkálni vele kapcsolatos cikkek alá, mert annyira nem érdekel.
2021. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom én nem vonzódom a szénaboglyákhoz.
2021. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a kereslet és a kínálat egymást alakítja, így eljutott Opitz is addig, hogy a csöcseivel tud csak érvényesülni.

Egy jó hangú, szerény kislány kit érdekel? A valódi tehetség, valódi értékek sajnos a magyar celeb világban nem tesznek eladhatóvá. Ha ő is az az uborkaszedő kistündér marad aki volt, most közel se tartana ott ahol...

Igen, imádják. Kevesen a hangjáért, többen a kannái miatt. És utálják is, mert kiteszi őket. Csak nem fogják fel, hogy a saját igényeikre alakított hírességek pont hogy miattuk olyanok amilyenek. Ez a szomorú.

2021. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tehetségtelen, a hangja borzalmas. Nagyon szoktam kedvelni a tehetségkutatól élemezőnyét, sok tehetséges énekest láttam már, ez a csaj fel nem foghatom, hogy jutott egyáltalán be a műsorba.
2021. febr. 19. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Undorító haja van szerencsétlennek.
2021. febr. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Taknyosra szopatnám
jan. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!