Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyetemre járok, szakmai...

Egyetemre járok, szakmai gyakorlat miatt kollégiumban lakhatok a járvány ellenére is, furcsa lehet bejönni a kollégiumba olyankor is, amikor nem kell gyakorlatra mennem?

Figyelt kérdés
Elmúlt három héten gyakorlaton voltam, azért laktam a kollégiumban, viszont mostmár azt akarják a gyakorlati helyen, hogy ne járjak, majd csak néhányszor amikor hívnak, amikor olyan munka lesz ott. Viszont az furcsa, hülyeség, ha ennek ellenére néha-néha bejönnék pár napra a kollégiumba a következő hetekben is, miközben semmi dolgom itt? Pár napot bent lakni, mert otthon nem érzem túl jól magam. Kicsit olyan ez, mintha menekülni akarnék otthonról, furcsa ha ezt csinálom?
2021. febr. 19. 06:00
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem az.
2021. febr. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem az, érthető ha az ember vágyik az önálló életre. A koliban nem kell nagydobra verni, hogy csak alkalmanként kell bejárnod és egész nyugodt időszakod lesz.
2021. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2021. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom. Lehetnék otthon, mert sulihoz és munkához is csak egy laptopra van szükségem. De inkább koliban vagyok. Kaptam saját szobát, egyedül vagyok ha akarok, de azért itt van sok haver is, ha úgy van iszogatunk, elvagyunk. Nyugodtabban tudok tanulni is és dolgozni is. Nem mellesleg azért mégiscsak Budapesten vagyok, még ha nincs is most akkora élet. Igaz így drágább kicsit, mert magamnak fizetem a kaját meg minden. De megéri szerintem mindenképp. 22/f (BME)
2021. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is visszamennék ha lenne lehetőségem szóval nyugi semmi különös nincs benne
2021. febr. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!