Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen sokan a...

Miért vannak ilyen sokan a covid oltás ellen?

Figyelt kérdés

2021. febr. 19. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

Egy normális vakcina tesztelése minimum 5 év.

Jelenleg még állat kísérlet se volt.

Mi ellen is legyek beoltva, ha évente csak egyszer, pár napra vagyok beteg?


stb..stb..stb..

2021. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Hiányzik mögüle a tapasztalat. Egy vakcina kifejlesztése évek, itt pedig hónapok alatt összedobtak valamit, amivel tömegesen oltanak embereket, úgy, hogy azt se tudják meddig ad védettséget.
2021. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert össze-vissza hazudoznak róla.
2021. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Amit fentebb írtak. Emellett a legtöbb embernek rohadtul felesleges. Kétszer estem át rajta, mindkétszer azt hittem, sima nátha. Nem lettek szövődményei, nem történt semmi, még csak hőemelkedésem se lett tőle. Influenzásan ájultam már el a láztól, mégsem oltattam be magam soha ellene és itt vagyok és élek. Ha lenne bármi értelme annak a vacaknak azon kívül, hogy állítólag enyhébb tüneteim lesznek tőle, a köz érdekében elgondolkoznék rajta, így viszont erősen felejtős. Nem vagyok antiwaxer, nem vagyok gyógyszerellenes, viszont az a fajta ember vagyok, aki akkor megy kórházba ha már viszik és nem vesz be semmit, csak ha anélkül nem menne. Eddig bejött, 30 múltam és még mindig tökéletes egészségnek örvendek. Sajnálom, de belém nem kerül semmi, se kísérleti, se évtizedekig fejlesztett gyógyszer, amíg a szervezetem jól üzemel. Eddig is így éltem, ezután is így fogok, mert működik. Aki az első tüsszentésre is antibiotikumot szed, annak a helyében mondjuk tényleg nem lennék ilyen Jani, mert ki tudja, mi az isten van már az immunrendszerével...
2021. febr. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
egyetértek a fentebbiekkel, hozzátéve, hogy mutánshiszti címén, úgyis mindegy hogy beoltanak, meg fogják találni azt a mutánst, ami ellen szrt se ér, aztán kezdődik az egész előről. akkor meg minek.
2021. febr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Egy dolgot hallottam még, ami válaszopció lehet:


Egy időben esküdtek arra, hogy a maszk, a maszk, a maszk, csak azzal gyűrhetjük le a COVID-ot. Most a maszk már "lényegtelen", csak az oltás, az oltás, az oltás (vakcina) lehet a megoldás... Ne csodálkozzunk, ha ezt a gondolatmenetet végigfuttatjuk, egyeseknek elmegy a hite ebben az egészben.


Kicsit a farkast kiált fiúra emlékeztet ez a menetrend... Ki tudja, mikor jön valójában, és ki tudja, addigra hányan maradnak még, akik elhiszik, hogy jön a farkas...

2021. febr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek mindenkivel. Személy szerint nekem nem kell. Én abban hiszek, hogy van benne valami. Egyes vélemények szerint az idegrendszerre htó anyag van benne, más szerint mikrochip, de ez utóbit én már átgondoltam és zt is tudom, mi lesz az. Ennek már nem lesz vége, ami itt van. Káisz és ennyi, gyűlölet...stb.

A maszkról annyit, hogy olvastam már olyat is, hogy a dupla maszk, vagyis ketttő jobban védene a vírustól. Igen ám, de ez is roncsolja a tüdőt... Az eddigi influenza oltások sem voltak kötelezőek, de pont ez az... tudnék én erről mesélni, mióta tudnak ennek létezéséről, csak az időre vártak... khm... A fele sem tréfa igaz, de méginkább az nem tréfa, ami mögötte van. Elfigyelem, hogy menekülnének a vakcinához az emberek, mert azt hiszik, minden napvilágos lesz, de nem lesz az, és azokra meg nem kellene kényszeríteni (majd), akik nem akarják, mert egy gyenge szervezetű ne mondják, hogy túlélné a mellékhatásokat, vagy figyelembe kellene venni azt is, kinek mi a személyes hozzállása (pl: meglátás, okok), mert mindennek van alapja, ez mindenkinek a magán dolga kellene maradjon. Most lehet azzal jönni, de a másik ember, meg a felelősség. Nos erre az a válaszom, hogy választ a felelősségre, meg a másik emberre való odafigyelésre nem emberek embertársak között kellene keresnie, hanem kicsit fentebb, ott, ahova nem nyúlik el könnyen kéz. Az meg, hogy amott ki mit mutat, z egy dolog, mindenre van ember...

2021. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Mert retardáltak be magolták azt a szöveget, hogy egy biztonságos vakcinának minimum 10 év kell és képtelenek frissíteni ezt az infot
2021. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es tuti kamu válaszoló
2021. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!