Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye, hogy 23 felett már...

Ugye, hogy 23 felett már öregnek számít valaki?

Figyelt kérdés
A tesómmal vitatkoztunk múltkor, ő azt állítja, hogy az ember még 30 éves korában is fiatalnak mondható és nem gáz, ha egy 30-as ember fiatalos cuccokban járkál. Szerintem, mivel biológiailag 23 felett már az ember elkezd leépülni vagyis öregedni, a bőr például ráncosodni kezd, az ízületek kopnak stb ezért 23 felett már öregnek tekinthetô valaki és ultra gáz, ha színes cuccokba öltözködik valaki 30+ évesen, mert hülyén néz ki benne. Szerintem, de kíváncsi vagyok a véleményekre.

2021. febr. 21. 17:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy öregnek számít. Én már speciál a koporsómra rakok félre cash-t.
2021. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
80%
21. A pénzt rakod félre, az angol kifejezéseket se ismerjük 20 év felett!!
2021. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%

#22

Már könnyen felejtünk, ebben a korban!

2021. febr. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
94%
Az altalanos iskolaban tenyleg oregnek szamit.
2021. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért nézne ki hülyén? Mi köze a biológiának a megjelenéshez? Miért számítananöregnek, mert már öregedik? Nem megöregedett, hanem öregszik. Ennyi erővel egy fél perces csecsemő már felnőtt, mert már nő felfelé.

Nem láttál még idős hippit, örök fiatalt?

2021. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Az hogy milyen életkortól számít valaki öregnek az abszolút szubjektív! Szerintem a 23 éves még messze nem öreg és egyeltalán nem gáz ha valaki színes cuccokban jár, az ő döntése mit vesz fel, nem szólhatsz bele
2021. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!