Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz hogy egyetemre legkora...

Az igaz hogy egyetemre legkorabban aprilisban, legkesobb majusban megyunk vissza?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Igaz.
2021. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amíg be nem jelentik addig semmi sem biztos
2021. febr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ebben a félévben max vizsgázni fogtok visszamenni, ahogy középsuliba is érettségizni.
2021. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem sosem lesz vége ennek az őrületnek. Cecília Nagyasszonyunk mindig meg tud lepni.
2021. febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
75%
Márciusba nem hiszem hogy visszamentek
2021. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Hát, estisként nem bánnám, ha nem kellene visszamenni...


Ha mindenképp visszarángatnak, akkor rángassanak vizsgákra, hogy nehezebb legyen puskázni, bár egy rakás tárgyunk olyan, hogy használhatunk mindent, mert a megértés a lényeg

2021. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
68%
Én egészségügyis hallgató vagyok (gyógyszerészetis), mi igényelhettük az oltást ha akartuk, innentől fogva nem látom akadályát, hogy ne kezdődhetnének meg a gyakok márciusban és nálunk a tanárok is úgy készülnek. Elégge lehetetlen elvégezni a kémia gyakot online és orvosisoknak is nagyon nagy hátrány, hogy nincs gyakorlatuk. Ha mi visszamehettünk szerintem lassan onnan a többi kar is nyitni fog.
2021. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Ebben a félévben már nem fogtok visszamenni.
2021. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Én is titkon bízok benne, hogy áprilisba már visszamehetünk az egyetemre. Sok egyetem abban bízik, hogy húsvét utánra már elég sokan megkapják az oltást, és utána korlátozásokkal, de lehet jelenléti oktatást tartani. Bízok benne, hogy összejön, már nagyon hiányzik az egyetemi élet.
2021. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!