Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elveszettnek érzem magam a...

Elveszettnek érzem magam a világban. Hogyan javítsak ezen?

Figyelt kérdés
2 hónapja töltöttem a 18-at. Viszont úgy érzem nem értek semmihez ami igazán fontos lenne. Nem értek a pénzügyhöz, nem tudom hogy működik egy bankkártya. Ha lakást kéne vásárolni azt sem tudnám hogy kezdjek neki. Ha valami hivatalos helyre megyek mindig beégek, mert körülöttem mindenki tudja mit kell csinálni csak én nem. Kezdem elveszteni a maradék önbizalmam is. Hogyan legyek tájékozottabb?

2021. febr. 22. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán olvass utána a dolgoknak a neten. Ez nem jutott eszedbe? Létezik Google, Wikipédia, Youtube.
2021. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ennyire rástresszelni, annyira még nem vagy idős, hogy olyan ciki legyen. Sőt...az emberek bármilyen korban bénázhatnak kicsit, ez alapvetően nem jelent semmit, csak jól kell tudni kezelni. Majd ha többször találkozol különböző szituációkkal, simábban fog menni. Addig meg nyugodtan lehet kérdezni azoktól, akik tudják, mit csinálnak, sokan örülnek is neki, ha fontoskodhatnak.
2021. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg itt konkrétan valamelyiket ezek közül, segítünk, aztán próbáld ki magad is élesben. Sikerélményeid lesznek, és hamar belejössz a dolgokba.
2021. febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!