Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most olvastam. Mi a véleményet...

Most olvastam. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Hogy a fenébe történhet ilyen???



"Sokkot kapott az édesanya, amikor rájött, milyen szörnyűség történt. A mosógépben volt a gyereke, amikor a program elindult.


Az óvodáskorú gyermek testére az elöltöltős mosógépben találtak rá, miközben a gép épp egy mosási programot teljesített. A borzalmas tragédia az új-zélandi Christchurch település Hoon Hay városrészében történt, ahová helyi idő szerint délután 5 óra körül riasztották a rendőrséget.


A helyszínre érkező egyenruhások első jelentésében az áll, hogy nem találtak idegenkezűségre utaló nyomokat, a kisgyermek valószínűleg bemászhatott a mosógép dobjába, talán el is aludt ott, és senki sem vette észre, hogy ott van. Aki elindította a mosógépet, nem sejthette, hogy benne van a kisgyerek. Az eset kapcsán a helyi hatóságok újra felhívták a figyelmet arra, hogy milyen veszélyesek lehetnek a háztartási gépek, különösen a mosógépek, ha olyan helyen vannak, ahol hozzájuk férhetnek a gyerekek.


Évről évre egyre több hasonló háztartási balesetet jegyeznek fel. 2019-ben Floridában egy hároméves kisfiú vesztette életét ugyanígy. A kisfiú a nővérével bújócskázott, játék közben mászott be a mosógépbe. Csakhogy véletlenül rácsukódott az ajtó és többé nem bírt kijönni, mire megtalálták, megfulladt. 2010-ben egy mindössze 10 napos kislány halt meg, amikor az anyja a szennyes ruhákkal együtt a csecsemőt is berakta a mosógépbe, állítólag véletlenül."


2021. febr. 23. 14:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
19%

Nyomatékosítom, NEM vagyok nőgyűlölő !


A többi hölgytől ELNÉZÉST!! kérek, ha magára vette.


De egy gyerekgyilkost hadd ne ajnározzak már körbe és hadd legyen már meg róla a véleményem.

2021. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

#25

Én hiszek neked, nem gondollak nő gyűlölőnek, csak azért mert kiakadtál ezen a dolgon. Teljesen természetes, hogy az ember egy ilyenen kiakad, de nálad a stílussal van a baj. Illetve igazából azzal sincs, mindenki máshogy adja ki magából az indulatait, csak ezen az oldalon viszonylag moderálnia kell az embernek magát, nem írhat le mindent úgy ahogy akar.

Ráadásul elég ironikus, hogy meg akarsz ölni egy olyan embert, akit te ugye gyilkosnak nevezel :) Lényeg a lényeg, ezen az oldalon picit finomabban kell leírnod a véleményedet.

2021. febr. 23. 16:00
 23/34 anonim ***** válasza:
28%

De még egyszer BOCSÁNAT a durva stílusomért, SEMMI bajom a nőkkel, csak a történet maga nagyon felzaklatott lelkileg...


És a történetben szereplő nő akasztott ki. NEM AZ ÖSSZES NŐ !!!

2021. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
56%
Azt lehet véletlen baleset volt, de könnyebb itt fröcsögni órákon keresztül? Nincs más dolgod???
2021. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
15%

30: Ez baleset ???? Ha elesek az utcán, az baleset. Ha elcsúszok egy banánhéjon, az baleset.


Anyaként gyereket betenni a mosógépbe az nem baleset, nem hiba, hanem súlyos vétség.


Nincs olyan, hogy véletlenül ! A gyerek életével nem játszunk !! Miért nem nézte át jobban a gépet ? A tévedése egy emberi életbe került...

2021. febr. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
19%
Az, ha valaki megöl egy embert, az baleset szerinted ?
2021. febr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
18%
Ok pá
2021. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
77%
tök mindegy hogy nőgyűlölő vagy-e vagy csak ez az egy sztori akasztott ki. indulatkezelési problémáid vannak. le tudtad volna írni fröcsögés nélkül is, mit gondolsz erről a sztoriról, de neked fenyegetőznöd kellett, capslock beragadt, most meg nem győzöd bizonygatni hogy amúgy jó ember vagy. szerintem keress professzionális segítséget.
2021. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
50%
34: Igen, bocsánat, már visszavettem a stílusból. A nemtetszésem ugyanakkor fenntartom.
2021. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
#35 nyilván senki se örül hogy egy gyerek meghalt. de nem kell magunkat lejáratni ilyen beszéddel
2021. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!