Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ajánlanátok önkéntességgel...

Ajánlanátok önkéntességgel foglalkozó egyesületeket? Írjak távolabbi szervezeteknek is?

Figyelt kérdés
Önkéntes munkát szeretnék vállalni (pl. gyerekkel, idősekkel, anyaotthonban, külföldiekkel, hajléktalanokkal stb.), viszont a lakhelyemen és a környéken nincsen egy ilyen egyesület sem. Max. ruhát és különféle adományokat gyűjtenek egy intézményben, de én valami aktívabb tevékenységben vennék részt szívesen, amiből esetleg én is tanulhatnék vagy új embereket ismerhetnék meg. Jobb ötletem nincsen minthogy írja több önkéntességgel foglalkozó egyesületnek, viszont ingázni vagy költözni nem tudok és emiatt max. helyben vagy online tudok részt venni a tevékenységükben. Keresgéltem a neten és találtam is párat, de kíváncsi vagyok hátha tud valaki ajánlani egyet, amivel esetleg tapasztalata is van vagy tudna mesélni róla, hogy mivel foglalkozott és mit csinált, milyen volt.
2021. febr. 23. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ökumenikus Segélyszervezet, Vöröskereszt.
2021. febr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Le ne írd melyik megyében laksz.
2021. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljesen mindegy, hogy melyik megyében lakom.
2021. febr. 23. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
2021. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

zöldövezet

sportönként

szinte bármelyik kórház fekvőbeteg osztályán (segítség etetésben, kajaosztásban, elmenni a laborba az eredményekkel stb)

2021. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!