Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Bihari Ádám...

Mi a véleményetek Bihari Ádám stílustanácsadóról?

Figyelt kérdés
[link]

2021. febr. 23. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Kopasz
2021. febr. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Valószínűleg meleg is.
2021. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos nem láttad de a földre köptem
2021. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

"A könyvedben azt írtad, maszlag, hogy olyannak kell magunkat elfogadni, amilyenek vagyunk" - ezzel egyetértek.


Egyébként idiótának tartom. Nem attól lesz valaki férfi, hogy külön gardrób szobára van szüksége. Persze azt, se tartom jónak ha valakinek van 2 pólója meg egy farmerje, de ez a csávó meg a másik véglet. Kösz, nem.

2021. febr. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a munkásságát, de a cikk alapján szimpatikusnak tűnik.
2021. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem ismerem, de a cikk alapján hirtelen valami olcsó Barney Stinson paródiának tűnik.
2021. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam pár videóját. Alapvetően nem hülyeség, amiről beszél, és inkább ennyire figyeljen oda egy férfi az öltözködésére, mint hogy full igénytelen legyen (akármennyire is sipognak emiatt a pasik, hogy miért nem jó egy nőnek, ha letaposott aljú farmerben, piszkos edzőcipőben, 3 számmal nagyobb pólóban akarnak mindenhova elmenni, mert az ami nem b...s), de vannak olyan dolgai, amik szerintem nagyon divatjamúlt, vagyis inkább túl vaskalapos tanácsok - nekem az nem szimpatikus, amikor már azt is meg akarjuk adni, hogy milyen napszakban milyen színű zakót vehet fel valaki (protokolláris eseményeken még megértem, de azért az emberek többsége nem fordul meg ilyen eseményeken)... meg ha már a szlogen az, hogy "stílus van..."... nekem a stílusa (a beszédstílusa) néha túl sok és kivagyiskodó.
2021. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy Ő szerinte - ami amúgy k***ára nem számít - a rövid ujjú ing hülyeség, attól ő még nem lesz férfiasabb. Legfeljebb csak egy vaskalapos, retrogárd b*zi.


Persze, ne legyen egy férfi büdös, ne szakadt farmerban és pörköltszaftos asszonyverő atlétában mászkáljon. De amit ez Bihari magyaráz, már esik át a ló túloldalára. Viktoriánuskori gentlemennek hiszi magát.

2023. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rövid ujjú ing elleni kereszteshadjárat vs. "a jó bőrszandál akár lenöltönnyel és nyakkendővel" az menő - ez a szandál című videójában hangzik el.

Hát nem győzött meg az ember.

2023. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gyújtsam fel a rövidujjú ingeim?
2023. jún. 21. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!