Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire érdekelnek titeket a...

Mennyire érdekelnek titeket a koronavírussal kapcsolatos számadatok, amiket naponta közzétesznek? Szoktatok foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 16:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
76%

Semennyire. Főleg mióta ma belefutottam ebbe a cikkbe, még biztosabb vagyok benne, hogy közük nincs a közölt számoknak a valósághoz.

[link]


(hitetlenkedők kedvéért: a cikk végén van a forrás, ami egy másik oldalra vezet, ahonnan megnyitható a WHO vonatkozó oldala)

2021. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, hogy a kormány magasról tesz a WHO felhívására!
2021. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
50%
Engem érdekel, egyrészt aggódok a veszélyeztetett hozzátartozóim miatt és szeretnék képben lenni, másrészt talán ebből lehet következtetni, hogy mi várható (lazítás, szigorítás, zárás, nyitás stb.), én nem élem meg pánikkeltésként vagy félelemkeltésként, szimpla tudósítás számomra, olyasmi mint pl. az időjárásjelentés.
2021. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
84%
Én annyira telibexarom az egészet hogy sokan el se hiszik :D nem követem a coviddal kapcsolatos híreket, rádiót direkt nem hallgatok, ha a tv-ben híradót látok egyből kapcsolok is el. Annyit tudok erről az egészről hogy a boltban meg a buszon a maszkot fel kell venni meg hogy nyolctól ötig korlátozás van mondjuk azt nem nagyon szoktam be tartani :,) ja meg hogy most valami oltáson megy a hiszti. Ennyi. Nem érdekel az egész.
2021. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kicsit többet tudok, mert eüs vagyok. De egyébként mint az előttem szóló.
2021. márc. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
49%
Struccpolitika mindent megold. :D
2021. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Az életem sokkal nyugodtabb, az fix!
2021. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!