Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én vagyok gyenge vagy mást is...

Én vagyok gyenge vagy mást is leterhelne ha egyetemre járna és dolgozna is mellette?

Figyelt kérdés

Amikor épp nem órám van, akkor dolgozom, tehát több mint heti 40 órát ezekkel vagyok elfoglalva. (két nap is este 8ig tart a suli) Mellette szeretek a hobbimmal foglalkozni, párkapcsolatom van és besegítek a háztartásba otthon. Emellett nekem már ha változik egy kicsit is a napirendem akkor teljesen össze vagyok zavarodva, rosszul érzem magam. Mást is leterhelne vagy én nem bírom?

Irodai munka, úgyhogy nem fizikailag fáradok el.



2021. febr. 23. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő
2021. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Hát biztos nem egyszerű, de nem mindenkinek nyalják ki a seggét a szülei, hogy pénzeljék az egyetemet...
2021. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Legalább nem unalmas az életed, és fontosnak érezheted magad. De amúgy érthető az is, ha fáradt vagy. Kell a pihenés!
2021. febr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát figyelj, elmesélem, hogy az én életem hogy nézett ki 19 évesen. Egyszerre 2 szakot végeztem a felsőoktatásban (egy másik városban, ahova utazgatni kellett), levelezőn. mellette dolgoztam teljes munkaidőben, hogy legyen pénzem. Emellett jártam nyelvtanfolyamra, mert az egyik szakomon már másodévre kellett egy nyelvvizsga. És mindemellett próbáltam életben tartani egy távkapcsolatot.

Rohadt kemény volt, gyakran éreztem azt, hogy sehol nem teljesítek elég jól. De szép lassan bele lehet jönni ebbe is, előbb-utóbb kifejleszt az ember kreatív megoldásokat :)

2021. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
#4 de jo vagy😍 a jég hátán is megfogsz élni!!
2021. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
40 ora tanulas es munka hetente? Ez egy atlagos munkaido. Semmi nehezseg nincs ebben.
2021. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Suli és meló együtt 40 óra? +irodai meló. Ne haragudj, de ez lófax.
2021. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
6-7# A suli nem csak abból áll ám, hogy részt veszel az órákon... Jó, biztosan szaktól is függ, de nekem a legtöbb tárgyamra óráról órára készülnöm kellett, tehát még napi minimum 2-3 órát bőven rá lehetett számolni.
2021. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dolgoztam tanári mellett. Nem volt egyszerű. Önmagában is fárasztó volt a szak.
2023. ápr. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!