Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha hülyén néztem ki egy...

Gáz, ha hülyén néztem ki egy Teams meetingben, amit fel is vettek?

Figyelt kérdés
Ilyen tiszta otthoni cucc, egy ujjatlan felső és melltartó se volt rajtam (ez látszott de csak a nyakam látszott meg kicsit felsőtestem). És félig el voltam dőlve az ágyon, de így utólag visszanézve elég hülyén néztem ki,
2021. febr. 23. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Egy csinos lány nem nézhet ki hülyén, ezt jegyezd meg. :3
2021. febr. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Te mi a faxt simpkedsz egy anonim oldalon?
2021. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Miért lett felvéve? Ki(k) fogják visszanézni? Amúgy szerintem nem gáz, én nem nagyon foglalkoznék ezzel utólag, max legközelebb jobban figyelnék.
2021. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Hogy gáz-e, vagy nem gáz, azt neked kell eldöntened, mindenesetre a professzionális hozzáállástól messze van. Pont ez az, amiért a munkáltatók és a tanárok is ódzkodnak a home office-tól meg a digitális tanrendről, hogy az embernek a saját ágyában - egyáltalán nem elítélhető módón - marhára lecsökken a produktivitása.


ma 21:14


Szerintem verd ki, mielőtt tovább "válaszolgatsz" a kérdésekre.

2021. febr. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Csak válaszoltam neki :D

Nem nem gáz ha hülyén néztél ki.

2021. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Néhány csoporttársam más nem fogja megnézni. Már csak egy nagy tál kaja hiányzott előlem :D Kicsit gáznak tartom így utólag, de most már mindegy.
2021. febr. 23. 21:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért lett felvéve, hogy az elhangzott anyagot vizsga előtt vissza tudjuk hallgatni. Szerintem úgyis az anyagra fog figyelni, aki visszanézi majd.
2021. febr. 23. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha ilyen sulis, akkor szerintem sem nagyon fogja senki nézegetni, hogy ki, hogy nézett ki aznap.


Ha attól jobban érzed magad elmesélem, hogy az én csoporttársam majdnem biztos a wcről csatlakozott be telefonon és egy-két percig elfelejtette kikapcsolni a kamerát. Nem látszott úgy semmi, csak a feje mellett a fehér csempe meg a zuhanyzó pont olyan ülős szögben és szerintem viszonylag kevésen teszik az íróasztalt a fürdőszobába. Egyébként nálunk is fel lett véve, de szerintem annyira senki nem érdekelt :D

2021. febr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a közeg. Én egy multinál dolgozom, de abból ilyen lazább stílusúnál... simán beülhet az ember melegítőben, pólóban, nem beállított hajjal, és senkinek egy szava sincs, senkit nem tartottunk emiatt igénytelennek (jó, nyilván lenne az a szint, pl. melltartóban, félmeztelenül, disznó vicces pólóban, ami gáz lenne, de olyan szinten senki sincs szerencsére :D)
2021. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!