Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan kínos interakciód...

Van olyan kínos interakciód idegen emberekkel, ami a mai napig eszedbe szokott jutni?

Figyelt kérdés
pl boltokban vagy tömegközlekedésen vagy hasonló szituációban mondtál valami hülyeséget/félreértettétek egymást/rossz irányba küldted el útbaigazításkor, ilyesmi

2021. febr. 23. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos ez nálam mindennapos :/

Szociális fóbiám van, és akármikor kell mennem valahová, folyamatosan égetem magam, utána otthon végtelenre ismételve rágom magam hogy mire hogy kellett volna reagálnom, és mit kellett volna mondanom.

2021. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer bementem perecért egy boltba, és ott álltak ketten a polc előtt. Én gyorsan felkaptam 2 csomagot, és csak akkor láttam, hogy az utolsó 2 volt. Én csak siettem meg nem akartam fektartani őket, de úgy nézett ki, hogy elmebeteg módon lecsapok az utolsó csomag perecre. Utána találtak egy bontatlan teli dobozt, de elég égő voltam.
2021. febr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, rengeteg.


Amik a legjobban megmaradtak... volt egy időszak, amikor légúti problémák miatt sokat köhögtem, krákogtam. Nem egyszer ordították le a fejem vadidegenek, hogy "fejezzed be, mert ez undorító" meg "álljál már le" (simán utcán, boltban történtek ezek, nem pl. esküvőn, temetésen, olyan helyen, ahol halknak kellett volna lenni).


Olyan is volt eladóként, hogy félrehallottam azt, amit kérdezett a vevő (megkérdezte, kézzel festett-e egy ruha, és én úgy értettem géppel festett-e... és azt mondtam, igen, mert géppel volt festve), és mikor meglátta az árát, azt hitte, hazudtam neki.

2021. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a vonaton rám nyitottak tamponcsere közben.

(Mert én béna nem fordítottam el a zárat, hanem csak kilinccsel csuktam be.)😃😅

2021. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van pár és sajnos elég szorgosan gyűjtök is újakat. Sokszor beégetem magam, majd otthon szépen újra és újra végig agyalom az egész jelenetet..

De egy konkrét példa gimis koromból: 2 hatalmas táskával siettem hétfőn a buszra, amit majdnem le is késtem, és aznap kellett bérletet vennem. Csak a buszon tudtam, mert az iroda zárva volt, fájt a hasam, mögöttem is türelmetlenek voltak, én meg kapkodtam. Nagyobb pénzt adtam és nem vettem észre, hogy 1 ezressel kevesebbet kaptam, örültem, hogy szabadulhattam onnan. Utánam szólt a sofőr, hogy ez még itt van. Szerencsére a konkrét mondata nincs meg, de olyan leereszkedő volt és érződött, hogy egy hülye libának nézett, aki számolni sem tud.. nagyon égő volt.

2021. febr. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


2-es, remélem nem haragszol meg, de tegnap óta a pereces sztorin nevetek, annyira látom magam előtt :D


Szívesen várok további válaszokat is!

2021. febr. 24. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!