Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aprilisban nagyon nagy esellye...

Aprilisban nagyon nagy esellyel(99%) nyitas?

Figyelt kérdés

Erveim:

-Húsvétig aki kérte mindenkit beoltanak.

-Most csak 2 hetig hosszabitottak meg a korlatozasokat, valoszinuleg azert hogy onnan meg 1x fogjak 1 honapra aztan elkezdik feloldani a korlatozasokat.

-Az emberek tobbsege mar inkabb nyitast akar.

-Az oregek, veszelyeztettek boven be lesznek oltva.

-Szallodak hirdetnek mar addigra( Nem csak munkaugyi celbol)

Ugyhogy folosleges itt a panikkeltes hogy meg nyaron se fogjak stb aprilis kozepej 99% esellyel nyitas lesz.

Egyetertetek?



2021. febr. 25. 16:13
A kérdező szavazást indított:
igen
nem, nem lesz nyitás még akkor
Érvelek kommentbe, hogy miért nincs igazad
52 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
4300 fővel emelkedett a napi megbetegedések száma, amíg ez a szám nem 100-200 addig feleslegesen töröd magad, nem lesz lazítás.
2021. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az okés, hogy te így érvelsz, de nem mi döntünk ezzel kapcsolatban.
2021. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1, igen de a halálozások száma a lényeg., addigra már meg ha beoltanak minden veszélyeztettet nagyon minimális lesz
2021. febr. 25. 16:19
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nyáron megint elmegy a vírus szabira, hogy megnyithassak egy csomó mindent, és amint beköszönt a tél a vírus is visszajön a szabijáról. :)
2021. febr. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4%
Szia, fideszes ismerőstöl tudom, hogy tényleg lesz nyitás áprilisban. Aki nem hiszi el, majd visszatérünk ide.
2021. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

#5


Én meg DK-stól tudom, hogy nem lesz.

2021. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Én meg MSZP-stől tudom, hogy: ööö...*HUKK*
2021. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

Husvetig f@szt oltanak be. Magyarorszagon iszonyu, hogy mennyi baromsagot mondanak.

Egyesult Kiralysag nemcsak eloszor kezdte, iszonyu jol halad, nagyon jo az oltasi kapacitas, es julius vegere igertek, hogy mindenki be lesz oltva. Nincs jelentosege, hogy 6,7millio lakos van, iszonyu utemben oltanak. De nem sunnyognak, nem hazudoznak.

2021. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Dk-s, MSZP hagyjuk már, Húsvét után visszajövünk ide és majd mondom hogy MEGMONDTAM, DE TI NEM HITTÉTEK
2021. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
A kormánynak nem a nyitás a célja, hanem a totáldiktatúra kiépítése. Nem foglalkoznak a statisztikával, hisz azt ők szabályozzák. Az oltással kapcsolatban a 100% a megfelelő nekik. Ahogy a kereszteléssel, az oltással is el akarják érni, hogy minden születendő gyereket oltsanak.
2021. febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!