Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nemrég voltam pszichológusnál...

Nemrég voltam pszichológusnál és kitöltetett velem egy IQ tesztet. 50-ből 49 pontom lett, amire azt mondta, hogy 130-140 közötti érték. Érek ezzel valamit?

Figyelt kérdés
2021. febr. 25. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit.
2021. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Az IQ teszt logikai összefüggésekre való érzékenységet, rálátást mér. Szóval igazából feldughatod s ggedbe, nem is értem, miért kellett kitöltened. Miféle pszichológusnál jártál?
2021. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az IQ önmagában semmit nem ér, ha tudás, Intelligencia, munkabírás, kooperációs készség nem járul hozzá... Arról nem is beszélve, hogy komolyan lehet-e venni ezt az IQ tesztet
2021. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan semmit nem érsz vele látod, hiszen itt kérdezed hogy mit kezdj vele. LOL
2021. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kaptam rá értelmes válaszokat, tehát nem volt hülyeség
2021. febr. 25. 19:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg jelentkezz a Mensa hivatalos tesztjére. Ha bekerülsz a tagok közé, akkor kapcsolataid lesznek. Ennyit érhetsz el vele.
2021. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha odafigyelsz az iskolában, szorgalmas vagy, meg jóindulatú is, továbbtanulsz és felsőfokú végzettségre is szert teszel, jó eséllyel kapsz jól fizető állást igényes környezetben, ahol nem kell fizikai munkát végezned. Jó eséllyel el tudsz majd tartani egy családot a fizetésedből, kényelmes autód, takaros lakásod, a legújabb telefonod, laptopod, stb. lehet, el tudsz majd menni felkapott üdölőhelyekre, akár külföldre is kötlözhetsz. Jó eséllyel megadatnak majd a ritkább élvezetek is, fogékony elmédet pedig arra tudod majd használni, hogy tartalmas és kielégítő életet vezess. Sok sikert! :)
2021. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem full pontos lett hivatalos mensa teszt. Csoportok jók, de semmi extra.
2021. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!