Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pasik ezt miért csináljátok?

Pasik ezt miért csináljátok?

Figyelt kérdés
Egyszer kedvesek vagytok és érdeklődtök máskor pedig levegőnek nézitek az embert.
2021. febr. 25. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem cisnáljuk.
2021. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%
Érzelmi manipuláció, ha tudatos a dolog. A nőket jól összezavarom, így azt sem tudják, hogy ők maguk mit éreznek. Pont ez a cél: folyamatosan ezen fogsz agyalni, egyre többet gondolsz rám, így egyszerűbb felszedni téged. :P
2021. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
a nők is csinálnak hasonlókat, kérdező
2021. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
A lepontozók számára mi lenne a hasznos válasz? :D
2021. febr. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%
Mi lenne, ha nem általánosítanál? Nagyon nem szép dolog.
2021. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én manipulálni szoktam vele a nőket. Velem is ezt csinálják, ha sokat írok direkt egy válaszos válaszokat kapok, akkor utána direkt szívatom a nőt hogy egy kicsit észre vegye magát.
2021. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De gáz ez a játszmázás.
2021. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is csináltam ilyet, de nem tudtam róla. Utólag mondta a lány, hogy ez volt, miért csináltam. Két nagyon egyszerű oka van (nálam) Direkt soha nem tennék ilyet.

Az egyik ok, hogy valamivel el vagyok foglalva, lefoglalja a gondolataimat. És ha mondjuk a másik fél érzékenyebb egy kicsit, vagy pont szüksége lenne a figyelemre, ezt könnyen magára veszi. Talán túl egyszerű kifogásnak is tűnhet, de őszintén mondom, hogy nem az.

A másik ok, amikor én érzem úgy, a reakciókból, hogy zavarom a másikat és ezt nem akarom, ezért visszaveszek magamból.

2021. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert tudjuk, értelmetlen közeledni a nőkhöz.
2021. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
Mert a nőknek nincs ilyen 1000 dolga. Megint megjött a feminista power. Mehetsz házat építeni MAGADNAK,SAJÁT pénzből,saját energiából. Lehet dolgozni. Akkor nem vagytok egyenrangúak,mikor dolgozni kell,kivéve ha a fizetés részéről van szó?Te nem bírod annyira,de a fizetés ami nekem van,az kell neked,sokkal több,mint amennyit én kapok,mert kiizzadom a belem?Aha. Majd szépen éled a férfiak életét. Majd akkor lehet sírni. És majd a sok sok nő köpköd rád,és a férfiak is,ha nem bírod el a nagy vasakat,meg mindent. Egy életre megtanulod.
2021. febr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!