Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan birjátok távol külföldö...

Hogyan birjátok távol külföldön a szeretteitek nélkül?

Figyelt kérdés
Hamarosan kiutazok külföldre dolgozni egy időre ugyanis szeretném nekem és a páromnak megteremteni a közös jövőt. Még nagyon fiatal vagyok és épp, hogy beléptem a 20-as éveimbe. Kb 18éves korom óta teljesen egyedül élek és tengetem az életem ugyanis az igazi családi élet/érzés kimaradt az életemből. Most hogy egy ideje már boldog párkapcsolatban élek és ki kell mennem így nagyon érzem már most magamon a honvágyat, mert van kiért hazajönni, de sajnos valamit valamiért alapon, hogy itthon legyen egy saját lakásom és megtakarításom meg hogy ne kelljen hadilábon állnom ki kell mennem dolgozni még ha nagyon is fog fájni a távollét attól akit szeretek. Nem sajnáltatni szeretném magam hanem olyan embereket keresek akik hasonló cipőben járnak és szeretném meghallgatni az ő történetüket hogy hogyan bírták ki ezt az egészet teljesen egyedül odakint. Szóval ti hogyan birtatok/bírjátok?

2021. febr. 25. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
vigyázz! elhagy mig kint leszel..Mindig ez van.
2021. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ez egy kihívás is a kapcsolatunkban, hogy a távolság ellenében is kitartunk-e egymás mellett.Ha megtörténik, valószínűleg nagyon sokáig kint maradok és majd utána újrakezdem a kapcsolatépítést, de mivel már eléggé jól ismerem és tudom róla, hogy mennyire szeret és mennyire hűséges így ettől nem kell félnem :) és nem is ez volt a kérdésem
2021. febr. 25. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, mi az erősebb, a vàgy a jobb jövőre vagy a honvágy. Ha sűrűn hazajársz nem fog úgy gyűlni a pénz és duplán boldogtalan leszel. Szerintem aki csak pénzt gyűjteni jön sokszor meg se próbál beilleszkedni vagy itt keresni a boldogságát és keserű szájízzel megy haza.
2021. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Én több alkalommal is voltam kint Angliában.

Az angolok híresen nem közvetlenek, nem nagyon tudsz velük migriként barátkozni.

Az én magyar kapcsolatomat tönkretette a távollét, de kb. 1 év múlva összejöttem egy kint élő magyar lánnyal, aki ma a feleségem.

Négy évig bírtam, utána hazahozott a honvágy, 2014 óta itthon élek megint.

Tanulásnak, pénzkeresetnek jó volt, de nem mennék megint külföldre, ha nem muszáj.

2022. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
remekul. 34 eve jottem el, 22 eve nem is lattam oket. nincs honvagyam es nem jarok vissza latogatoba sem.
2022. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!