Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiakkal nem lehet szimplán...

Férfiakkal nem lehet szimplán kedvesnek lenni?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, de már tini korom óta állandóan előfordul, hogy ha kedvesen állok egy fiúhoz, esetleg beszélgetés során mosolygok vagy megdicsérek valamit, automatikusan azt vonják le, hogy flörtölök/ismerkedni szeretnék.


Komolyan nem lehet a férfiakkal ugyanolyan közvetlennek lenni, mint a nőkkel, mert az már rögtön felhívásnak számít?


Aztán ha jelzem, hogy nincsenek ilyen szándékaim (egyébként nem is a férfiakhoz vonzódom, de ezt nem nagyon tudja senki), akkor szemét r*banc vagyok, aki megvezette őket.

Ez számomra nagyon lehangoló. Szándékosan ridegebbnek kéne lennem? Ez meg olyan nevetségesen hangzik.


Mit gondoltok?


2021. febr. 25. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem.
2021. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Huu hallod én ugyanebben vagyok benne és szintén a lanyokat reszesitem előnyben


Ugyanez amit te is mondasz. Én sajnos tényleg eljutottam odaig hogy ridegebb lettem a férfiakkal szemben. Sajnos erről senki sem tehet. Ők nyilvan egy vonzó nőben potencialt látnak és nem barátot. Semmi baj nincs ezzel csak hát igy alakult ki hogy ma már csak baratnoim vannak

2021. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezt már kérdeztem itt évekkel ezelőtt, akkor a férfiak azt mondták, ne mosolyogjak, ne legyek kedves férfiakkal, mert nekik az mindig többet jelent.
2021. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

3

Ez így igaz. Férfi vagyok. Ellenkező nemről van szó, nem kell szimpatizálni, ha nem akarsz semmit.

2021. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos nem, és ezt férfiként mondom. AZ egyik munkatársam kedves próbált velem lenni, de direkt flegma voltam vele, hogy hagyjon.
2021. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a többség bókolásként értelmezi a te 7köznapi viselkedésedet, akkor az azt jelenti, hogy tényleg rbanc vagy.
2021. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és sajnos én is sokszor úgy érzem, hogy flörtölnek velem.


Pl.: Utóbbi 2 hétben Spárban a készételeknél az egyik eladó mindig elkezd velem beszélgetni, mosolyog, kicsit megnyíl előttem.


100%osan az van a fejemben, hogy "Biztos flörtölni próbál", pedig lazán lehetséges sőt valószínűbb, hogy csak kedves, mert látja hogy törzsvásárló vagyok és napi szinten látjuk egymást.


Pedig boldog párkapcsolatban élek, semmi vágyam flörtölgetni, ismerkedni de még is így ez az első amire gondolok.


23/F

2021. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De, lehet. Elég sok pasi tudja, hogy milyen a szintje vagy foglalt és nem startol rá minden nőre.

Amúgy, ne gondold, hogy férfiként ez nem ugyanígy néz ki. Amint egy férfi kedves egy nőhöz, a nők több, mint fele azonnal azt látja a szituba, hogy a férfi többet akar.

2021. febr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondoltam volna, hogy az emberek a puszta kedvességet, mosolygást túl gondolják. Nekem ilyen az alap természetem, mit gondolhatnak rólam... Ha akarnék se tudnék más milyen lenni.
2021. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!