Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 4 év múlva 30 vagyok nekem...

4 év múlva 30 vagyok nekem olyan mintha tegnap lett volna 2013 de komolyan mondom olyan mintha tegnap elaludtam volna ma meg felkeltem és már el is telt a fiatalságom és nem éltem az életet, csak neteztem. Mihez kezdjek, hogy telt el így az idő?

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit nèztèl a neten?
2021. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy nyugdíjas korú vagy, azért kerdezted. :-D

Ne így fogd ezt fel. Még ha nyugdíjas korú volnál sem kellene depizned emiatt.

Az élet nem arról szól, hogy csak huszonévesen jó élni, mert igenis harmic felett is, sőt azután is jó élni.

Semmiről sem maradtál le. Az életkor semmit sem jelent. Pl, hiába lennél 20 éves, ha egész nap otthon lennél és csak neteznél. De ha vki pl 36 éves, de tanul, házasodik vagy élvezi a hobbiját, lehet, hogy boldogabb ám. :-)

2021. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj mire vége lesz ennek a virusnak addigra leszel vagy 30. Szerintem. De még akkor sem leszel öreg mehetsz szórakozóhelyekre. De nagy valószínűséggel úgysem fogsz. Én is ilyen vagyok mint te, de én fogok menni legalább megnézem milyen. Majd koncertekre akarok inkább.
2021. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Hiába bíztatjátok, a kérdező egy kalap szar és az is marad.


Le leszek pontozva, de eddig is naponta hallgattuk a 25 leszek kérdéseket, meg elmúltm 25 kérdéseket...most meg már azzal jön hogy 4 év és 30.


30 éves koráig ezt fogja itt írni, aztán jön a mindjárt 30 vagyok, majd az elmúltam 30 kérdések, majd a 4 év és 35 majd 40, 50 és meghal.


Az ilyen nem változik.

2021. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a ő dolga ha nem változik. Valószínűleg visszahúzódó de még ki tudja milyen gondjai lehetnek. Sok ilyen ember van. Elmegy egy koncertre és lehet rosszul lesz a sok embertől ki tudja. Minden ember más. Neki ezekre alapból lehet nem is lenne igénye. De mivel az emberek nagy része bulizik meg stb és ezt látja a neten meg mindenhol szomorú hogy kimarad mert azt látja mindenki csinálja biztos jó. Pedig nem való mindenkinek szerintem. Társ viszont szerintem kell mindenkinek. Azt így nehéz találni, ez valóban komoly hátrány ennyiből.
2021. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltak nőim
2021. febr. 26. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!