Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bízol még az emberi kapcsolato...

Bízol még az emberi kapcsolatokban? Család, munkahely, barátok, ismerősök, idegenek.

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen csalódás volt az eddigi élet minden fronton, mind másokban, mind magamban.

De lehetséges, hogy egyszerűen csak ezt hívják tapasztalásnak.


2021. febr. 26. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Teljesen nem bízok meg senkiben, csak a szüleimbe.
2021. febr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Bízok az emberi kapcsolatokban. Nem azért, mert tökéletesek volnának, hanem mert a tökéletlenségük ellenére is értékesek. Csalódtam már barátokban, családtagokban egy-egy helyzetben, ahogy ők is bennem, de szeretjük egymást, és így túl tudjuk magunkat tenni ezeken. Akkor éri az embert a legnagyobb csalódás, mikor abban bízik valakivel kapcsolatban, hogy az soha semmi rosszat nem fog tenni, mert ilyen ember nincs.
2021. febr. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szüleimen kívül a legtöbb barátomban bízom.

Barátnőm meg nincsen.

2021. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyam tipikus toxic ember, apam tipikus szoknyas ember, nem volt leanyalom a fiatalkorom ebben a kozegben. Kozelben lako nagyanyam fenyegeto auras, “ongyilkos leszek ha nem jossz at” tipus.

Itt ki is fujt a kapcsolataim szintje. Hazulrol.

De azota mar van egy csodas sajat csaladom, es minden a legnagyobb rendben, 100% oke az eletem. Bizok még a normalis emberekben, es a szeretetben. :D

2021. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, de szabályokkal. Munkahelyen nincs barátság!
2021. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én bízom és igyekszem az élet pozitív, vidám oldalát nézni. Még akkor is ha ezzel sokszor pofonba szaladok, mert mellette találok olyanokat akik "vevők" rám.
2021. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valószínűleg sérült a kötődésem anyukamhoz gyerekkoromban úgyhogy ezzel megszívtam. Dolgozok rajta.
2021. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8 vagyok

Azt elfelejtettem hogy ennek a következmenye hogy nem bízok nagyon senkiben. Csak szeretnék.

2021. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a gyerekemben és a kutyáimban bízok maximálisan. Senki másban.

10 évig volt egy olyan munkahelyem, ahol úgy éreztem, szinte mindenki a családtagom, aztán egy vezetőváltásnál előjött mindenkinek a gyáva oldala, amikor nem áll ki melletted senki, mert félnek. Akkor megtanultam, hogy mindenki csak addig a barátod, amíg nem kell az állását féltenie és sorolhatnám. Ennek ellenére még mindig képes vagyok bizalmat szavazni az embereknek, azzal a kitétellel, hogy tudom, ha miattam hátrány érhetné, nem állna ki mellettem. Párkapcsolatom még nem volt olyan, ahol igazán tudtam volna bízni a páromban.

2021. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!