Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fél évente beoltani 8 milliárd...

Fél évente beoltani 8 milliárd embert mekkora haszonnal jár?

Figyelt kérdés

2021. febr. 27. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem hiszem, hogy 8 milliárd embert fognak beoltani.
2021. febr. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt én sem, de mégis ez a cél.

Gondolom sokkal inkább az üzleti profit a lebeg a gyártók szeme előtt, mint az emberiség egészsége.

2021. febr. 27. 10:41
 3/11 anonim ***** válasza:
33%

"Gondolom sokkal inkább az üzleti profit a lebeg a gyártók szeme előtt, mint az emberiség egészsége."


Mindenki magából indul ki!

2021. febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

3# Ez mekkora baromság!!

Ha rajtam múlna, az összes vakcina a kukában landolna.

2021. febr. 27. 10:45
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

"Azt én sem, de mégis ez a cél."


Nem, baromira nem ez a cél. Soha nem fogják, és nem is akarták beoltatni az egész lakosságot. És itt is csak a fejlett országokról van szó, minden ami nem ide tartozik, oda nem is fog kerülni oltás, max az egészségügyben dolgozóknak. Egy afrikainak ugyanis az Ebola nagyobb gondja, mint a koronavírus. Meg még egy tucat más betegség.


"Ha rajtam múlna, az összes vakcina a kukában landolna."


Még jó, hogy nem rajtad múlik.

2021. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Évente 2 oltást akarnak mindenkibe belepumpálni. Abból azért csak csurran-cseppen valami, ha csak 7 milliárddal is szorozzuk fel...
2021. febr. 27. 11:02
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Csak ez az első oltás az ingyenes, mert ez volt a beetetés. A többit oltást az emberek fizetik, hogy élhessenek békében.
2021. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Pfizer tavaly ~32 milliárdos árbevételt csinált, idénre kb 62-65 milliárd árbevételt realizálnak.
2021. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Idővel úgyis kiderül mi a helyzet.Mindenki rá fog jönni
2021. febr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Na, és mi a helyzet, MIRE fognak rájönni? Annyira primitívek az oltásellenek, de látom itt is imádnak "lepontozni". Már leírtam, alap gazdasági imsereteik nincsenek, biológiairól meg ne is beszéljünk.

Helyi csoportban bárki tesz fel kérdést az oltásról, idős bácsik, nénik, jön pár agresszív, lincsmániás oltásellenes, és trágár módon próbálják kicsinálni az illetőt. Kigúnyolják, rászállnak, privátban fenyegetik, halálosan is.

Amikor ezeket látom tényleg szükségét érzem annak, hogy ezeket a szektás véglényeket kitiltsák mindenhonnan. Na, nyomjátok szorgosan az x-et, remélem tényleg bevezetik ezt, ti meg majd itt hisztikézhettek. :)

2021. febr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!