Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért gondolok sokat olyan...

Miért gondolok sokat olyan emberre, aki sosem volt különösebben az életem része, plusz évek óta nem találkoztunk?

Figyelt kérdés

Van egy ember a múltamban, akivel jóban voltam ugyan, de nem voltam vele szoros barátságban, majd ahogy teltek az évek, ez a kapcsolat is megszakadt. Nem is ismertem igazán, mégis, egész sokszor eszembe jut, és valahogy arra gondolok, hogy de jó lenne felkeresni, barátkozni vele. Ez odáig eljutott, hogy már vele is álmodtam többször, gondolom, mert annyiszor gondoltam rá.

Miért lehetek ilyen módon rákattanva valakire? Volt már valakivel hasonló? Nagyon bosszantó, és csak hülyén érzem magam az egésztől.


2021. febr. 27. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nosztalgia
2021. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki gondol néha egy-egy régi ismerősre, barátra.
2021. febr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De az normális, hogy ilyen sokat? Ez csak egy konkrét személy a múltamból, a többiekkel mégsincs ez.
2021. febr. 27. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Foglald el magad mással. Az unalom megzavarja az agy működését. :P
2021. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van valami konkrét ok, amiért ne kereshetnéd fel ezt az ismerőst? Úgy értem, ha a kapcsolatotok megszakadásának nem volt különösebb negatív indoka, akkor éppenséggel felkeresheted, megkérdezheted, hogy mi van vele, a többi meg majd kiderül-kialakul.
2021. febr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igazából nincs konkrét ok, hogy ne keressem fel, csak hülyén érzem magam kicsit a gondolattól, hogy ráírjak valakire ennyi év után. De fontolgatom egyébként, csak elég introvertált vagyok, félek a visszautasítástól. :D De valószínűleg ez lesz majd, legfeljebb nem válaszol.

Csak olyan furcsa helyzet, nem tudom, miért jut eszembe ennyiszer, még közös élményünk sem volt olyan sok.

2021. febr. 27. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:

En is kerdezem magamtol. Nekem husz eve kb rendszeresen kb harom volt iskolatarsno masszivan resze az almaimnak.

Hetero no vagyok, nemcsak baratok nem voltunk, de szimpatikusak sem voltak. Facebookon nezegetve most sem lehetnek tulzottan szimpatikusak, hogy esetleg tudat alatt legyen valami.

En speciel elozo elettel magyarazom, hogy ismerjuk egymast, de ebben az eletben semmi dolgunk egymassal.

Vagy, ezek az emberek gondolnak rad, es ok masznak az almaidba. Ram ok biztos nem gondolnak.

Ha nem hiszel ilyenekben, valami tudatalatti asszociacio folytan megis jelentosege van ezeknek az embereknek, bar a valo eletben nem fog tortenni semmi.

2021. febr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy dolgotok lenbe, van meg egymással, beszélnetek kellene.
2021. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!