Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amerikában miért hord mindenki...

Teccesz123 kérdése:

Amerikában miért hord mindenki (hamis)gyémántokat?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt hogy ezek igaziak vagy hamisak.Sosem tudom eldönteni mert konkréten minden videoban szereplő amerikainak minimum 1 gyémántgyűrűje van.Gondolom hamisak.Szerintetek?Én már konkrétan undoromot a gyémántoktol mert nekem elvesztette az értéket(ritkaságát) ti is igy gondoljátok?

Ameikában mennyire vannak elterjedve a hamis ruhák?(snapen látom hogy az emberek Gucciban meg hasonló drága ruhákban vannak és amikor kitesz egy képet arról hogy gyors étteremben dolgozik kicsit húzom a számat)



2021. febr. 27. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kelet-europai specialitas a hamis. Nyugaton oriasi nagy prolik segelybol, vagy fizetesbol megveszik a rongyokat, esetleg semmi masra nem telik.
2021. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne hamis a gyémánt? Nekem is van gyémántos ékszerem, nem vagyok gazdag.
2021. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez allat olyan "ékszerekre" gondolok amik konkrétan csak gyémántbol állnak pl: grillz,nyaklánc amin kb:300 gyémánt van stb
2021. febr. 27. 21:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként kölcsönözni is lehet ékszereket. De mondjuk nem tudon pontosan melyikekre gondolsz. Amerikában van valami hülye rapper, aki 10cm gyémántot rakatott a homlokába, valami horribilis összegért. Tele van ilyen nagyon drága ékszerekkel. Szerintem akiket "sztárokat" látsz, ők eredetit hordanak.
2021. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos emberek azért veszik meg ezeket az ékszereket mert amerikában van egy olyan törvény, hogy amikor börtönbe kerül valaki akkor mindazt ami nála volt a bekerüléskor, az vissza kell kapnia amikor szabadul.

A többi vagyontárgyát meg KP-t elkobozhatják de pl az órák vagy nyakláncok amiket hordott azok így is megmaradnak értékként.

Szóval amolyan anyagi tartalékként is működnek ezek az ékszerek és ezért olyan drágák.

2021. febr. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem sztárokra gondolta.Hanem ilyen tipikus átlag emberre gondoltam hogy tudod hogy nem miliomos de attol még ott van a nyakában pl:halálfejet,filmes karaktert,betűket ábrázolo nyaklánc (nem kicsiben) ezekre gondoltam
2021. febr. 28. 20:25
 7/8 anonim ***** válasza:
6 Hát ez meg simán a hírességek majmolása.
2021. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül hamis. A Gucci és más márkák termékei közül elérhetőek a csúcshoz képest egyszerűbb darabok, megfizethető áron. Ezek nem utánzatok, hanem eredetiek, csak kicsit kevesebb rajta a díszítés, mint a több milláson. Az átlagember tud venni Jennifer Lopez cipőt, Gucci táskát meg Lagerfeld cuccokat magának hasonló kaliberű boltokból, mint itt a Tacco. Ugyanez áll az ékszerekre is.
2021. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!