Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egri belváros mióta lett...

Egri belváros mióta lett ilyen drogos, csöves lepratelep?

Figyelt kérdés
Kb. olyan mintha egy fegyház, elmegyógyintézet meg valami rezervátum legalja embereit odaűrítették volna. Gyomorforgató.

2021. febr. 27. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Amióta külföldre költözött mindenki akinek egy kis esze is volt.
2021. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Első karantén után nagyon látható lett a romlás, szerintem azért mert a rendőröknek könnyebb felírni egy maszktalant vagy kijárási korlátozást megsértőt, mint a rendes, igazi problémával foglalkozni. Viszont azokat a szarokat amiket szívnak (WD40, Patkányméreg) egyszerűen lehetetlenség illegális szerré nyilvánítani és így csak közbotrány okozás miatt lehet feljelenteni maximum, sajnos ezt csírájában kellene elfojtani a szegény, kilátástalan rétegben.
2021. febr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

# 2


Ez érthető, de az nem hogy ezt miért pont a belváros sétálóövezetében kell csinálniuk? Mi értelme van? Miért nem marad otthon a putriban bedrogozva?

2021. febr. 28. 12:14
 4/5 anonim válasza:
Mert ott lehet a legjobban koldulni, a turistákat lehúzzák, hogy legyen drogra való. Szerintem nem ott szívják be, csak kb. egész nap be vannak állva ezektől a szaroktól. Sajnos sok az olyan rendőr aki szemet huny felettük, mert nem áll érdekében kikérdezni a beszélni sem képes entitást. Majd, hogy nem mindennap látom én is őket, siralmas a helyzet.
2021. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem lakok Egerben, de sokat jártam arra, már hosszú évekkel ezelőtt is ugyanez volt a helyzet, Dobó tér, sétálóutca, líceum oldala rendszeresen összehányva, hajléktalanok fetrengenek az utcákon, mondhatni nagyon turistabarát.
2021. máj. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!