Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érdekelnek már a videojáté...

Nem érdekelnek már a videojátékok mi történt velem?

Figyelt kérdés
Régebben napi 10 órát Fifáztam, Gta, Assasin creed most meg már be se kapcsolom a gépet
2021. febr. 27. 21:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondanám, hogy felnőttél, de valójában vannak olyan játékok, amik csak érett felnőtt tud értékelni igazán. Bár azok a játékok, amiket felsoroltál nem éppen ez a kategória.


Szóval valószínűleg másfelé fordult az érdeklődési köröd és kész.

2021. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Nincs rá időd

Belefásultál az életbe és nincs hozzá kedved

Megöregedett a lelked

2021. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki. Most kezdődik csak igazán az életed.

Nem a számítógépen való játszást szólom le most ezzel, mert az lehet egy normális hobbi.

De a napi 10 órás adagok már nem egészségesek.

2021. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok öreg 26 vagyok
2021. febr. 27. 21:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Változol. Teljesen normális, hogy időnként átértékelődik az ember szempontrendszere.
2021. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De én nem akarok felnőni
2021. febr. 27. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Belefásultál az életbe és nincs hozzá kedved"

"Megöregedett a lelked"


Most ezt úgy mondod, mintha a számítógépes játékok jelentenék az életet és fiatalságot meg minden örömöt az életben.


Holott szerintem sokkal inkább befásult az aki a való életből a napi 10+ óra játékokba menekül.


Amúgy meg nincs ebben semmi extra, az ember megun dolgokat, és keres más elfoglaltságot. Én is egész nap gépeztem régen, mostanában meg maximum 1-2 nagyobb címet tolok. Viszont régen soha nem mozogtam, nem mentem sehova, elmúlt néhány évben meg nem volt olyan hétvége, hogy ne túráztam, kirándultam volna.


Vagy régen maketteztem, könyveket olvastam, most már ezekhez nincs türelmem, inkább elmegyek valahova, aktív kikapcsolódást szervezek.


Vagy felnő az ember és megváltoznak a prioritások. Vettem egy LEGO-t felnőttként, tökre vágytam rá. Mégis hazajöttem, előbb betettem a mosást, csináltam kaját, porszívóztam, és mikor minden kész volt ültem le összerakni. Fiatalon azonnal neki estem volna.

2021. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

#6:

Hanem mit akarsz? Hogy majd 45 évesen is gyerek legyél azt mindenki rajtad röhögjön?

2021. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a társadalmi elvár#as
2021. febr. 28. 08:35
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is meguntam. A CIV IV Beyond The Sword contentjét szeretem nagyon, de az valószínűleg gyárilag is rosszul van lekódolva, és bizonyos játékidő után lefagy. Úgyhogy alig veszem elő.


Az "autós" játékok nem mozgatnak meg már, mert a valóság teljesen más. Lassan három éve van jogosítványom. ETS2-t mondjuk most is tolnám, de az internetes haveri kapcsolataim megszűntek, és különben is permabannoltak három éve.


Szerettem még a TF2-t, Minecraftot, NFSU2-t, GTA-kat, Saints Row 3/4-et, Mafia 2-t, meg a jó öreg Flash/Shockwave játékokat, de ez már elmúlt.


Nálam a gaming abbahagyásában több dolog játszott szerepet. Az első, és legfontosabb a magány. Elegem lett abból, hogy a gép előtt is csak egyedül darálom az ellenfelet. Egyszerűen egy idő után mindig, minden hobbimat meg tudtam unni eddig, mert teljesen egyedül lenni olyan rossz, és jó lenne valakivel megosztani az élményeimet... nem csak a gamingnél éreztem ezt.


Tényező még, hogy nagyon kicsi a szobám, alig van helyem, és csak nagyon rossz pózban tudok ülni a gép előtt, ha játszani szeretnék. Sokszor nagyon fájt a derekam már.


A gépem is kiöregedett. i5 4460 és GTX 950, szerinted?


Részemről én már inkább sorozatokat nézek, zenét hallgatok, fórumozom, stb.


Ha lenne baráti társaságom, azonnal dobnám is el a gépet. De sajnos húsz év alatt eddig szinte nem is voltak barátaim. Nem jött össze, most mit mondjak? Eleve a magány miatt menekültem a számítógépes játékokban (8-9-10 évesen), tíz évvel később itt is utolért a magány. Ez van.


20F

2021. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!