Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet hobbitársakat találni?

Hol lehet hobbitársakat találni?

Figyelt kérdés

Nekem viszonylag sok hobbim van, de a nagy részéhez kellenének társak.

Hol lehet hobbitársakat találni?


Csak néhány példa ami engem érdekel, és tényleg szeretnék hozzá társakat:


Akvarisztika; albumok gyűjtése; biciklizés; biliárd; csocsó; blogolás; írás; csinálni szinte bármit online; dalszerzés; együttes támogatása; élményparkok, vidámparkok, kalandparkok látogatása; emberismeret tanulása; fényképezés, fotózás; film, vagy sorozatnézés; gitár, dob, zongora, hangszeres játszás; gyűjtés; közösségi eseményekre járás; játékok; kártyázás; nyelvtanulás; utazás és felfedezés; videójáték, stb...


Ezekhez (pl egyesével) hol lehet találni társakat?

Mert biztos vannak még akik szeretik ezeket a hóbbikat, és hasonlóan keresik a hobbitársukat.



#hobbi #keresés #Hobbitárs
2021. febr. 28. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Interneten például.
2021. febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha lenne barátnőm, akkor valószínűleg ő lenne a legjobb hobbitársam is.

Viszont az említett dolgok nagy részéhez elég egy közös érdeklődésű barát is, biciklizni pl bátyámmal szoktam, online haverokkal játszok mondjuk már elég ritkán mert mind egyetemisták lettünk.

Kertészkedni, olvasni, edzeni egyedül szoktam. Ha hobbiról van szó én inkább a magányt szeretem, mert ezek olyan dolgok amik kikapcsolnak.

2021. febr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Facebook csoportokban, YouTube videók kommentjei közt, fórumokon, discord szervereken lehet társakat találni.
2021. febr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Ezekre egyesével keress rá közösségi oldalon: milyen csoportok vannak, majd ilyen csoportokhoz csatlakozva ismerkedhetsz.
2021. febr. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

utazás és felfedezés;


Ez tetszik

2021. febr. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az internet korában ez komoly kérdés?

Mindennek van legalább pár ezer (globálisan) facebook csoportja. A tematikus fórumokról, szervezekről stb nem is beszélve

2021. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szívesen lennék csak sajnos nincs pénzem
2021. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!