Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az amerikaiak hogyan élik a...

Az amerikaiak hogyan élik a hétköznapokat, mennyire intelligens emberek?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Az intelligenciájuk a béke segge alatt van.
2021. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez amúgy szerintem csak egy sztereotípia, az hogy mi itt tudunk félteni kérdést az nekik köszönhető tőlük van a net
2021. febr. 28. 15:01
 3/8 A kérdező kommentje:
Feltenni bocsi
2021. febr. 28. 15:01
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Az intelligencia összetett eléggé, erre nem lehet helyes választ adni szerintem.

Viszont az oktatásuk borzalmas, teljesen Amerika központú, de még arról se tanulnak alaposan. A műveltségük nagyon alacsony szintű átlagban, a népesség nagy része tanulatlan, műveletlen.

A hétköznapjaikra vonatkozó kérdést meg nem értem. Ők is általánosságban iskolába járnak, dolgoznak. Nyilván, részleteiben eltérő.

2021. febr. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem erről egy olyan embertől halhatnánk hiteles válaszokat aki amerikába él, a többi válasz meg hiteltelen.
2021. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2021. febr. 28. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Aha... amerikához és németországhoz veszik magyarországot. Aha...
2021. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

Én Alaszkában éltem és Kanadában, de rengeteg olyannal találkoztam, aki az fő területen lévő tagállamokban élt. Szóval van némi rálátásom.

4es voltam.

2021. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!