Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb dobása? Jól sült el?

Figyelt kérdés
Kort is kérek szépen. :)

2021. febr. 28. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Milyen dobásra gondolsz konkrétan?
2021. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egy jó választást, döntést, ötletet, lehetőséget, stb., amivel élt valaki.
2021. febr. 28. 16:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ilyen volt/van az életemben, ezeket a lehetőségeket évek óta aktívan keresem. 7-8 évvel ezelőtt ilyen volt a Bitcoin. Akkor még nem volt ismert, szinte 'véletlenül' vásároltam belőle, amelyek még máig megvannak. Hatalmas hasznot szereztem rajta.

Három évvel ezelőtt sikerült kijátszanom a Youtube content ID rendszerét, így copyrightolt tartalmakkal tudtam hónapokon át pénzt keresni, havi 500-1000 dollárt. Máig létező és működő bypassról van szó. Nem én fedeztem fel legelőször, találkoztam már régebbi cikkekkel is a neten ezzel kapcsolatban.

Ugyancsak volt lehetőségem megszerezni egy szabadon felhasználható szoftvert az interneten, amit továbbfejlesztve adunk el még jelenleg is. Ez csak szerencse volt, 2-3 napig volt elérhető, szintén elég nagy passzív keresetről van szó.

2021. febr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Bitcoint irom en is.

Amikor megjelent vettem parat.

Ember, nem gondoltam volna ezzel igy jarok.

Azota Kanadaban elek, haverjaim azota is verik a fejuket a falba mikor mondtam nekik vegyenek ok is, mert jo lesz ez.

Üdv Torontobol


[link]

Oszi kep az erkelyemrol.

2021. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

4

Gratulálok, kolléga! Mikor sikerült eladnod a bitcoinjaidat? Mennyit sikerült rajta profitálnod? Nekem jelenleg 9 van összesen, 50 ezer eurónál tervezem eladni őket. Hallottam olyan 'jóslatokat' is, hogy néhány éven belül elérheti akár az egymillió eurót is, na akkor sírva gondolnék vissza az eladásra. :D

2021. febr. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy idejöttem a céghez dolgozni.Nem nagy dolog,de nekem az első normális munkahelyem.És egyenlőre egész jó,a további terveimet könnyebben meg tudom valósítani innen.(remélem)
2021. febr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lakást vettem 2016-ban, már akkor is durván nőttek az árak, szóval már nem a mélypont volt, de akkor volt pénzem rá. Kb. 18 milliós plusz (árnövekedés+ bérleti díj). A harmincas éveimben járok.
2021. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek, és hajrá a továbbiakkal! :)
2021. febr. 28. 19:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Elhagytam az országot majd visszajöttem.


Mindig jó volt a Timing

2021. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Felmondtam a munkahelyemen, és vállalkozónak álltam. 6 éve. Azóta rengeteg dolgot megéltem, jót is, rosszat is, elképesztő sokat fejlődtem emberileg és szakmailag.

Ráadásul sokkal szabadabb életet élek, mint bármikor életemben.

2021. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!