Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha a családban lenne bìró...

Ha a családban lenne bìró ismerősötök, akkor felhasználnátok a tudását segìtség gyanánt, ha egy 6 gyerekes anyukát az utcára akarnànak kitenni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 10:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő felhasználhatja a tudását, ha akarja. Én nem kényszeríthetem és nem is kérhetem rá. Ok és jogalap nélkül meg nem lehet senkit utcára tenni
2021. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatgyerekes anyukát nem valószínű, hogy jogtalanul akarnak az utcára tenni, mert abból nagy botrány lenne.
2021. márc. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a tudását mindenképp felhasználnám, ha már családban lenne bíró.
2021. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarják utcára tenni...??


Az ilyen nem 1-2 hónap alatt történik, hanem pl. TÖBB ÉV nemfizetés és TÖBBMILLIÓ ft tartozás kell hozzá...

2021. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy hat-gyerekes családot akarnak az utcára tenni, akkor ott a családdal vannak komoly bajok!

Viszont ilyen esetben hiába van bíró ismeröse, ö sem tud tenni semmit ellene, ha jogos a dolog.

2021. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jogi tanácsot kérhetsz tőle, de nem fog senkit megpróbálni befolyásolni az érdekedben a bíróságon, ilyennel ne is próbálkozz.
2021. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6# Igen, arra gondoltam.
2021. márc. 1. 11:08
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre ne is gondolj, mert bűncselekmény. Voltam egy tárgyaláson, ahol egy NAV-os nő megnézett 1-2 dolgot a barátnőjének, ott sírtak a vádlottak padján és 5 évvel korábbi telefonbeszélgetéseket hallgattak vissza. Közérdekű munkát és pénzbüntetést kaptak, na meg persze a nőnek ugrott az állása. De mivel a bíró ezeket pontosan tudja, nem fog belemenni úgyse, de ne is hozd szerencsétlent ilyen kellemetlen helyzetbe. 6 voltam
2021. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendben, nem is volt a cèlok között.
2021. márc. 1. 11:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem kérném visszaélésre. Az ő állásával játszom, és engem is megbüntethetnek.

Legfeljebb jogi tanácsot kérnék, ha bizonytalan vagyok, de azért egy többgyerekes családot ok nélkül nem tesznek utcára. Így is küzdenek az albérlet tulajdonosok a problémás albérlőkkel. Tesóm ki sem adta a lakását kisgyerekeseknek.

2021. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!