Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az apám,miért ilyen?most...

Az apám,miért ilyen?most komolyan,én is ezt a plédát láttom,én ilyen leszek?

Figyelt kérdés

Van egy ember,aki kihasználja ,az apámat személyes fuvarozóként használja,a hétből 4 napot,vele és a barátnőjével tölti.Délelöt 10től,este 6-ig, és mindenféle sziveséget,csinál neki.Ha én kérek valami kis dolgot(leárazot kb 2500 ft ruha!!) mindig az jönn én csak áladoan kérek és nekem semmi se jó.Kérte,hogy fejeze be a "haverjával" a telefonbeszélgetést és foglalkozon velem .Azaz ember meg engem b.asszle ,hogy én tudok várni meg már megint én stb.

Emberünk ,többször is kijelentette,ő itt fog nálunk ,aludni megtermészetesnek vette ,hogy belle nyujon a hutonkbe és a kajánkat egye!!!a szobában,cigi szag van,szét volt cseszve,a szoba k.urva nagy kupi volt.. szószerint,szétb@szták az ágyat ,a csajával.Apám tudja,hogy én félek tőle,mert még párhonapjamegfenyegete,az apámat ,hogy ígymeg öli,úgy megöli!Mert ki akarta rakni,az ingatlanukból és ez a fenyegestés után meg,még ott maradt szóval,nagyon kivagyok e miat😟 én is ilyen leszek? Nm nagyon tudok láttni,más példát,csak apámét én nagyon szeretem,csak mással...(vele) olyan jófej,ha szól ugrik,ha én kérek valami,kis apróságot akkor jönn az ,hogy marmegint kérek valamit..én csak az ő társaságára vágyom

(Anyukám elhunyt csak ketten vagyünk)

16f



2021. márc. 1. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
76%

gondolom faterodnak nincsen pénze,innen meg befolyik neki valamennyi.

azt viszont nem mérlegeli,hogy milyen áron és cserébe becsicskul.


normális esetben ez annyi lenne,hogy mikor fent van nálatok a pali meg a csaja,akkor faterod jól összeveri és lefenyíti őket, leveszi a pénzt, aztán ki ba ssza őket a ge cibe.

utána meg együtt eltervezitek, hogy mire fogjátok költeni a lóvét.


mondjuk nekem eleve fura,hogy ott van egy családtagja és egy idegent előrébb helyez nála.

az ilyen számomra felfoghatatlan.

mert van a család, és ezen kívül mindenki más csak idegen.

2021. márc. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen belole semmenyi pénze a faszi nagyin jól verekszik..és ez tényleg fura és van pénze..nem sok de van
2021. márc. 1. 21:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak ennyi válasz?
2021. márc. 2. 22:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!