Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lelkiismeret furdalásomnak...

Lelkiismeret furdalásomnak kéne lennie, bunkóságot követek el, ha éjjel írok valakinek messengeren, és ő meg felébred rá?

Figyelt kérdés
Mert ilyen esetben nyilván nem az a szándékom hogy felébredjen, hanem hogy majd úgyis látja amikor feljön reggel. És azt gondolva írok neki, hogy úgyis lenémította talán az értesítéseket amíg alszik. De szerintem van, aki nem némítja le.
2021. márc. 2. 03:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne. Én is alapból arra asszociálok állandóan, hogy éjjelre némítja magát az ember. Ha nem, akkor szívás, de még ha fel is ébred rá véletlenül, akkor sem lesz baja. Max lenemítja, vagy ignorálja. De szerintem azért az emberek nagy része némitja magát ejjelre, nem?
2021. márc. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Némítsa magát éjjelre és/vagy kapcsolja ki a netet! Honnan tudhatod, mikor alszik? Gondolok itt a 2 peremidőre is akár, este 10 vagy reggel 7...
2021. márc. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem sürgős a dolog akkor várd meg a nappalt.
2021. márc. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Engem nagyon bosszant ha egy ilyen miatt felébredek.
2021. márc. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem meg az bosszant, ha valakinek társaságban/buszon/másik szobában/akárhol 1,5-2 percenként csippan a messenger hangja. Ha amúgyis beszélgetnek folyamatosan, miért nem lehet lenémítani? Nekem ki van kapcsolva az értesítés is mindenkinél, ha üzenetet várok valakitől, akkor annak az egy személynek engedélyezem a csipogást/rezgést, 1 üzenet erejéig. Ha valakinek fontos mondandója van, hívjon fel, vagy csörgessen (a messengeremen ez engedélyezve van, mert csak ritkán hívnak azon).


Szerintem, akit zavar az éjszakai telefoncsörgés, az úgyis lenémítja, miután egyszer felkeltették.

Engem is csesztek már le, mert kora hajnalban válaszoltam egy késő este kapott üzenetre.. 🤷🏻‍♀️ Még ő sértődött meg, amiért megkérdeztem, hogy éjjelre miért nem némítja le, legalább a messengert?

2021. márc. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van akimek folyamatosan pittyeg???? Nekem a kezdettől fogva le van némítva.


Nem a te hibád ha felébred rá.

2021. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!