Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bekattantam mit tegyek?

Bekattantam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval éjszakás voltam előző héten és holnaptól már reggel kellene dolgoznom. Próbáltam átállni de nem igazán sikerült és ma éjszaka még nem aludtam semmit. A gondolataim és a motivációm sincs a helyén. Elkezdtem fogyózni le is ment már 4 kiló egy hónap alatt de most össze-vissza zabáltam az elmúlt két napban :( kitűztem magam elé célokat és egyikhez sincs kedvem jelenleg és csak húzóm az időt és halogatok mindent. Az idióta exem is felkeresett hogy feküdjek le vele annyira szívesen megtenném,de tudom hogy csak kihasználna. Hihetetlen számomra hogy ennyi idő után nem sikerült kiszeretnem belőle vagy nem is igazán értem.? Ezen kattog az agyam egy napja,hogy de jó lenne vele... és amúgyse voltam már jó ideje senkivel. Mostmár kezdem azt érezni hogy talán álmos vagyok,de ha most bealszok jobb esetben is max délbe kelek és akkor hogy kelek fel holnap korán reggel? A munkába is állandóan stresszelek jó lenne kiereszteni a gőzt csak félek fájdalmas következményei lennének az exszel való szeretkezésnek. Szóval hogy is mondjam igyekszem erősnek lenni,elviselni a magányt, a korábbi évekből megmaradt szrokat leküzdeni,helyre tenni az egészségem mert az se volt rendben. Összezavarodtam teljesen.Azt se tudom mit akarok az élettől, egyik nap ezt akarom a másik nap meg más dolgot. Mit tegyek?
2021. márc. 2. 05:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Életvezetési tanácsadás, pszichológus.

Szerintem a fix műszakos munkarend jobb lenne számodra. Nem mindenkinek való a váltott műszak, mert sokan nem tudnak átállni és esetleg az állandó örökös kimerültség miatt (is) vannak problémák.

2021. márc. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam én is így, egyik héten éjjel a másik héten nappal, szóval tudom, hogy nagyon durva. Szerintem mindenképp az első lépés az legyen (az egészséged helyreállítása miatt is meg amúgy is), hogy váltasz egy teljesen nappali munkára. Szerintem ki is vagy merülve, és ettől a kevésbé nagy problémák is nagyobbnak tűnnek, meg össze is vagy zavarodva az exed miatt, hiába tudod, hogy hiba lenne mert csak kihasználna. A kialvatlanság nagyon össze tudja zavarni az agyat.
2021. márc. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy ha rendbe akarod hozni az egészségedet és lelkiállapotod, akkor amellett, hogy keresel egy nappali munkát, nem ártana elkezdened szedni vitaminokat, de rendszeresen. Szóval nem úgy, hogy egy hónapig szeded, utána meg nem. Sokan lebecsülik a vitaminok fontosságát, pedig számít, a részleteken sok múlik. Magnézium, B vitaminok, vas, én ezeket ajánlom.
2021. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!