Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A híres embereknek van házveze...

A híres embereknek van házvezetőnőjük?

Figyelt kérdés

Pl Angelia Jolie, Jennifer Lopez, Pink, Bruce Willis, Orlando Bloome stb kaliberú emberek tartanak házvezetőnőt?


Vagy mondjuk hetente egyszer megy hozzájuk takarítónő, de azon kívül ugyanúgy elmsogatnak, ruhát mosnak, teregetnek stb?


Vagy teljes mértékben ki vannak szolgálva és konkrétan tényleg semmi ilyesmi féle munkát nem végeznek?



2021. márc. 2. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen hétköznapi ismerőseimnek is van bejárónőjük, így szerintem aki anyagilag jól áll, ideje viszont kevés van a háztartásra, az biztosan él alkalmaz bejárónőt, házvezetőnőt, takarítónőt, kertészt, karbantartót stb., miért ne? Ez nem csak a híres emberek kiváltsága, akár én is kérhetnék ide valakit segíteni, de nekem segít a férjem, így több marad a kasszában. :D
2021. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom. De biztosan nem Kim Kardashian suvickolja ki 12 klotyót.....
2021. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy van. Ráadásul bizalmi állás, nem elég a dolgát elvégeznie, a száját is tartania kell.
2021. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!