Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők! Mit szerettek abban,...

Nők! Mit szerettek abban, hogy nők vagytok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 21:20
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
38%
30---sorolhatnám tovább
2021. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
66%

Huhh, nem sok mindent.

A saját életemet nézve, önző megközelítéssel jó, hogy korábban mehetek nyugdíjba mint a férfiak.... de egyébként általánosságban ezt is ellenzem, jobb lenne az egyenlőség ebben.

Más nem jut eszembe, inkább csak hátrányok, abból viszont rengeteg.

27N

2021. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
37%

Igazából ezen még nem gondolkodtam. Barátaim azt mondják, hogy lélekben inkább fiú vagyok, akivel lehet hülyülni. És hogy őszinte legyek, sokkal igénytelenebb vagyok, mint a nők. Most is az ágyamon ülve írok, mert az íróasztalom tele van pakolva lommal :D. Nem sminkelek, nem hordok szoknyát, rocker vagyok, fekete, állig érő hajam van. Mégis úgy érzem, hogy "nő" vagyok. Az áldás, hogy lehet kisbabám. Hogyha felnőtt leszek, egy gyerekkel, jól fog esni, ha "anyának" szólít. De ez mind nem történhet meg férfiak nélkül. Én egyszerűen nem vagyok képes megfogalmazni, hogy miért szeretek nő lenni.Jó, persze, tökre cool, hogy tartják nekem az ajtót, hogy segítenek cipekedni meg hogy hoznak virágot stb... De én inkább ember vagyok, nem nő. Bár, ha egy alien feltenné nekem azt a kérdést, hogy "Emberek! Mit szerettek abban, hogy emberek vagytok?" azt mondanám, hogy az életünket. Hogy úgy élhetünk, ahogy akarunk, és egyre normálisabb az, ha egy nő fiús, vagy ha egy férfi lányos.


Ui: Felőlem pontozzatok le, lexarom, köszpusz :DD

2021. márc. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
91%

Semmit. Egész életemet tönkre tették azok a traumák, amiket csak azért kellett átélnem, mert luk van alattam. Nekem bárki azt mondja, nőnek lenni jó, szembeköpöm. Olyan fizikai és lelki fájdalmakat kellett elviselnem miatta, amiket senki sem érdemelne meg.

A férfiaknak is nehéz, én ezt sosem bírálom felül, de hogy 100% egyszerűbb dolguk van, mint a nőknek, azt sem.

2021. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!