Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy MLM-nél...

Az miért van, hogy MLM-nél meg ilyen hálózatépítő dolgoknál mindig egy átlag vagy az alatti bérből élő jön hozzám oda a siker ígéretével, nem pedig olyan, aki már budán házat vett?

Figyelt kérdés

Ismerősi körömben felütötte a fejét most valami bio csodafű hálózatos dolog. Azt hittem kikopott ez a köztudatból, de megnézetem a csoportjukat több ezer követővel. Átlag Péter, nyugdíjas Katika kínálja a jobbnál jobb meggazdagosási lehetőségeket, persze nem akárkinek, hanem szigorúan csak "lehetőségekre nyitott" embereknek.

De miért nem olyan jön hozzám oda soha, aki ebből már ténylegesen meggazdagodott, nem pedig "még csak egy éve csinálom az eleje ilyen" ?



2021. márc. 3. 08:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
88%

Mert ez a réteg el van keseredve, robotolnak kevés pénzért valahol. Létbizonytalanság, megkeseredettség, elégedetlenség. Ez sajnos jellemző az országunkra. Keresik a módot, hogy jobb legyen. Külön csábító, hogy munkahely mellett rugalmasan végezhető stb.


Szerintem ezért.

2021. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
78%
Mert a pilótajáték ilyen. Meg egy cégnél se beszélsz az igazgatóval, ha beállsz melósnak. Én amelyik cégnél dolgozom a főnököket még csak nem is láttam az idén, a felsővezetőket meg még soha!
2021. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
77%

Akinek van egy jól fizető állása, vagy egy felépített vállalkozása, az nem fog elmenni mindenféle csodakutyulékos networkcéggel házalni az ismerőseihez bizonytalan jövedelemért.


Aki meg keveset keres, és nem feltétlenül túl edukált, azt meg lehet hintáztatni, a mesés gazdasági gyarapodás ígéretével, amibe még ő is bele vághat, hiszen nincs kb semmi előzetes szűrő.

2021. márc. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
92%
az MLM a hülyék adója, kimutatott tény hogy a 99,8% bukik a dolgon, és az a 0,2% az aki elteszi a 99,8% által befizetett pénzt. mihez is hasonlít ez nagyon? ja igen a lottóhoz.
2021. márc. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként van egy olyan MLM véleménybuborékos védekező érvelés, hogy az MLM-et olyanok kritizálják, akik nem értenek hozzá, csak valami okoskodótól hallottak valamit stb...


Nekik ajánlanám a brit BBC és az amerikai CNBC cikkjeit, amit szinték az MLM cégeken belül tapasztalható visszásságokat fejtegetik.


[link]


[link]

2021. márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
74%

"De miért nem olyan jön hozzám oda soha, aki ebből már ténylegesen meggazdagodott ... ?"


Erre egyszerű a magyarázat:


Aki ebből meg tudott gazdagodni, az már az elején megértette, hogy nem kell "odamenni" emberekhez. Ez nem így működik. Inkább azt próbálják elérni, hogy te menj oda hozzájuk, hiszen neked van szükséged valamire tőlük.


Akik hozzád "odamennek", azok valószínűleg soha nem fognak meggazdagodni, legfeljebb némi konyhapénzt fognak keresni vele.

2021. márc. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
62%

"Akik hozzád "odamennek", azok valószínűleg soha nem fognak meggazdagodni, legfeljebb némi konyhapénzt fognak keresni vele."


Ez igazolja azt a tézist hogy MLM-mel az emberek 99,8%-a csak bukik, hiszen az mlm-ezők kb 99,8%-a aki a barátait ismerőseit zaklatja, és a fennmaradó 0,2% aki már akkora ász hálózatépítő hogy őt keresik meg.

(bár ezzel is vannak fenntartásaim, láttam már nem egy olyat akik a nagy profi hálózatépítő imidzsét próbálja eladni, miközben a neten kell hirdesse magát hogy a hálójába akadjon valaki)

2021. márc. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
72%

#7

Lehet, hogy igazad van, én nem ismerem ezeket az arányokat ilyen pontosan. (ráadásul a különböző cégek különböző ágainak aránya is nagyban eltérhet egymástól.)


De az valóban úgy van, ahogy mondod: "aki a barátait ismerőseit zaklatja" az valószínűleg soha nem fog nagy bizniszt csinálni ezen a területen.

2021. márc. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
70%
Aki már meggazdagodott belőle, az már nem csinálja, mert épp elég ember dolgozik alatta, hogy neki már semmit ne kelljen csinálni.
2021. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
9%

MLM-ről tévhitek vannak többnyire.

Ázsiában szó szerint körbeölelnek,ha kimondod,hogy mlm.

Sok negatív tapasztalat azért van,mert valóban összedőltek a dolgok,és sok embernek elúszott a pénze.

Trump is azt mondta,hogy ha elszegényedne,feltornázná magát valami MLM-el.

Az emberek azt se tudják,hogy mi az MLM,vagy hogy hogy épül fel ez meg az,csak magyaráznak. Van ahol működik,van ahol azért működik,mert igény van a dologra,és nem illegálba csinálják. Nem piramisoznak,stb.

2021. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!