Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki hogy birja ezt a bezartsago...

Ki hogy birja ezt a bezartsagot, jarvanyt, maganyt? En mar nagyon rosszul. Mit tanacsoltok? Mit csinaljak a 2-3 het alatt, amig jobb lesz a helyzet?

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 10:49
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Enis rosszul. S az a baj nem garancia hogy ilyen hamar jobb legyen a helyzet. Sokszor sírok. Nem találom a helyem. Kellene a szabadság.
2021. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

A korlátozások ellenére nem vagy bezárva! Nem csak este lehet kimenni, vagy emberekkel találkozni!


Normál körülmények között hány emberrel szoktál találkozni a szabadidődben? Nem lehet, hogy akkor se túl sokkal?


El lehet menni futni, bicajozni, kirándulni, sétálni.. BÁRHOVÁ!

2021. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Mindenki szarul bírja. Mi a Margit szigetre mentünk sétálni a hétvégén pl.
2021. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul. Egyedül iszogatok.
2021. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Két-három hét alatt nem lesz jobb a helyzet, mert nincs elég határozottsággal kezelve a járvány helyzet. És ez így sokkal unalmasabb lesz - hosszútávon.
2021. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Régen is így éltem, most már legalább nem kell kifogásokat keresnem rá.
2021. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Milyen bezártság?



Menj futni, bicajozni, sétálni egy parkba, máris vagy a szabad ég alatt.


A kijárási tilalom miatt nehezebb találkozni a barátokkal, mert munka után van rá kb 1,5 óra és haza is kell menni. Viszont sajnos pont emiatt találták ki.

Viszont hétvégén ugyanúgy találkozhatsz velük. Annyi, hogy át kell menni egymáshoz, ha rossz az idő. Ha jó, akkor akár a szabadban is lehet lenni.



Akik rendszeresen jártak moziba, étterembe, színházba, vahy nem otthon edzettek, hanem eljártak, nekik elhiszem, hogy rossz.

2021. márc. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
Gondolom nem börtönben vagy, ott nem hiszem, hogy netezgethetnél, máskülönben meg 5-20ig azt csinálsz amit akarsz..
2021. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon nehezen bírom és biztosan én vagyok a lusta, trehány, primitív idióta, de egy év után engem már rohadtul nem tud lekötni és szórakoztatni, hogy egyedül edzegethetek youtube videókra, egyedül elmehetek sétálgatni vagy futni egy kört, maximum neten keresztül beszélgethetek a barátaimmal, egyedül olvashatok stb. A hangsúly azon van, hogy “egyedül”. Egy átlag napon nem találkozom és beszélek személyesen senkivel sem a szüleimen kívül (velük is max egy-két órát lefekvés előtt) és leginkább ez hiányzik, hogy társaságban legyek, emberek vegyenek körül, aktív szociális életet éljek. Már kiég az agyam ettől az egésztől.
2021. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Én most, hogy jobb idő van, valamivel jobban. De persze remélem minél hamarabb visszaáll a normál rend. Csatlakoztam egy projekthez, igyekszem tartani a kapcsolatot a barátaimmal, újraindult a tanulás (új félév), újra sportolok (jó idő van), elvagyok a családdal.


Tanulj valamit. Nyelvet, programozni, hangszert, eddz stb. Nem tudom kitalálni helyetted mert nem ismerlek. Van családod? Párod? Munkád? Hobbid? Városban élsz vagy falun? Tanulsz?

2021. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!